Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Мислим да си ме погрешно разумео, једно је наша организација, а друго је сузбијање криминала. Пишемо сада о протестима и организацији, тј неорганизацији.
 
Ma smatram da treba uzeti od seljaka sve sto se moze iskreno to mislim kad cuti,samo slusam o kuki i motiki a svi junaci nikom ponikose.Veruj da ovo stanje odgovara odkupljivacima gde su asocijacije gde je ministar da stane u zastitu seljaka.Nema tu price dobicemo 16 il 18 din i bicemo zadovoljni bice malo buke par dana dok se prasine ne slegne i posle pojo vuk magarca ode voz,mi cemo na jesen ponovo sejati i tako to vec godinama ide.
 
Apel Novoseljanima i svim ostalima koji dolaze na traktorijadu sa svojim traktorima da posle blokiraju put Pancevo-Vrsac pa cemo i mi ostali da se pridruzimo ovako se vise nemoze.
 
A sto je problem da svi mi iz ovog dela Juznog Banata odemo traktorima u Novo Selo,i posle traktorijade krenemo put Panceva.Zajedno bi bili mnogo jaci a usput nas niko nebi zafrkavao jer imamo prohodan put ka BNS.A posle za dalje videcemo kako se odvijaju stvari.

Te price vi blokirajte a mi cemo da dodjemo,pa ce usput da se iskomplikuje 100 stvari od toga nema nista.Trebali bi da budemo u sto vecem broju za 2 dana u BNS.
 
Poslednja izmena:
Nema vise kod da protestuje,organizatori su se dobro ugradili u prosla dva protesta,a pogotovo lane,tako da nece izaci 5% paora na protest,ja koji sam bio oba puta i visio sve dane ne pada mi napamet vise da protestujem,a tako misli i 90% paora...,mislim da je ova tema ugasila jos lane i da je moderatori nisu trebali ni pokretati,jer nema svrhe vise o ovom diskutovati.Ja nisam covek koji se miri lako sa nepravdom,ali ovog puta nemam zasto da protestujem jer znam gde zivim,ko mi je narod i vlast, pa tako da nema vajde za protestima!!!

- - - - - - - - - -

Da vas podsetim kako je bilo i kako ce i biti...,zivela Srbija!
 
Kod nas nisam čuo da se nešto organizuje za četvrtak.Verujem da bi neko zvao da se sprema protestna vožnja.
 
Vidim da si ovde spakovao sve nas zajedno.Na to sve nas mislim na ove iz 100p+ i udruzenja Banatski paori.Ta udruzenja nikako nisu zajedno.Udruzenje banatski paori je sastavljeno od malih i srednjih poljoprivrednih gazdinstava.Ima na domacinu i na fb stranici Asocijacija za sta se zalazu ova novoformirana udruzenja.da sad ne duzim pricu i malo je nezgodno za objasnjavanje.Znaci ukratko nema vodja od prethodnih udruzenja koji su dobro profitirali.

Nista licno ali verujem da vecina ljudi ovo nezna i misli da su to ista udruzenja koja su protestvovala i pre 2-3 god.
 
ljudi sta cekate,i do11dinara po kilogramu su oborili cenu.Ja sam misljena da se ne treba mlatiti po ulicama i trositi goriva vec mi da se organizujem na primer da svako umanji iznos el energije za onoliko post koliko su oni umanjili ovogodisnji rod psenice.Pa da vidimo kom opanak a kom obojak.
 
E prošli put smo iz Lokava bili petorica a sada veruj neće biti ni jedan tako da kao I kolega Stanislav znam ko mi je naraod I vlast tako da nema vajde za protestima.
 
Protesti protiv cene su besmisleni, jer bi isto tako oni mogli da protestuju sto je cena visoka. Niko nikog ne tera da bilo sta proda ili da kupi. Protesti treba da se organizuju sa ciljem a ne ovako stihijski, na vrat na nos.
Limit na 99 Ha po gazdinstvu i kontrola ali od strane neke nedrzavne inostrane kuce, naprimer iz Nemacke ili Austrije (kad vec hocemo u EU). Alavi smo previse to ce nas kostati. Pacovi kad se prenamnoze i kad nestane hrana pocnu da jedu sami sebe, a to se nama upravo desava.
 
Nazad
Vrh