Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
prepirete se ko je bio na protestima a ko nije,kome je dobro a kome nije,ko ce izaci 25 a ko nece i stalno pricate isto a u stvarnosti vas primio ministar policije koji vas koristi u predizbornoj kampanji http://www.blic.rs/Vesti/Politika/3...bora-pokusaj-formiranja-dvopartijske-politike
krivo mi brate sto nismo svi izasli ko jedan nego se neki prodaju za tepsiju ribe a na konto njih pojedinci zgrcu kintu da ni njihovi pra unuci nemogu potrositi a na nama nedaju ni na kasicicu i jos nas prave budalama ko da smo mi sisali grabulje.

---------- Poruka napisana u 23:20 ---------- Prethodna poruka je at 23:17 ----------

izgleda da neki samo misle na sebe....
a kako vidim od protesta nece biti nista
nebrini bice 100% a ako jos davis jos cu te i zezati pa cu povesti kozu da ti pojede kupus.
 
Blokada puteva kao na prošlogodišnjim protestima je kontraproduktivna.Treba se parkirati sa strane i to je to.Ako se misli na taj način nešto uraditi.
Kakve su činove imali ti koji su odlučivali koga propustiti a koga ne.
Ako se istraje u željama koje bi vodile ljude na protestima blokade nisu potrebne nego treba otići tamo gde se naumilo bez obzira na prepreke.To bi bili pravi protesti a ovo sve je farsa-vidite vi to i sami.
 
sa strane bi mogli i da pomremo i spomenike do brisela da postave. ali kad se prekine komunikacija sa beogradom to je efekat eto vidis naseg kolegu koji kuka koji ce biti koletarna steta pa kad i jos hiljde drugih bude i takvoj situaciji, pa kad se blokira protok nafte iz rafinerije pa da vidis galame, a pored puta kad stoimo samo nam se smeju gle ove budale
 
znaci ti bi da svi na stradamo da bi ti dobio...Pa sto ne uzmes i probijes blokadu sa traktorom nego nemas m..a i pravac Bg.
 
znaci ti bi da svi na stradamo da bi ti dobio...Pa sto ne uzmes i probijes blokadu sa traktorom nego nemas m..a i pravac Bg.

Potpuno si u pravu ali je lakše sedeti na "barikadama" i piti pivo.Ko ne zna kakoizgleda kada mu meci zuje oko glave može da se junači do mile volje a kada bude u toj situaciji onda...
 
znaci ti bi da svi na stradamo da bi ti dobio...Pa sto ne uzmes i probijes blokadu sa traktorom nego nemas m..a i pravac Bg.
ej idi spavaj o ti mudima nije tvoje da sudis ti se nisi na profilu ni pretstavio ko covek. zovi tadica da te obidje da se slikate u kupsu i cekajte da vam nesto padne sa neba.
nama strada sve vec 20 god a zadnji 10 nas prodaju ko kako hoce ko ovi iz grada sto naslede nesto na selo pa ajd lanac po lanac. epa zajebi drug sej i ti kukuruz nego ti bi 10 soma evra po lanci pa za 20 min do kalenica pa kes pa smo binismeni.
 
piti pivo i jesti kupus sa ovcetinom i boli te k za sve okolo.i onda kad ti dodje neko kome je isto dogorelo,Bude svasta.Ti si zaseo,jes kupusa i pjes pivkane i oces >SVOJE<
Ma kako da ne...
p.s
da se pogresno ne razumemo i meni bi odgovaralo da daju radim oko 40ha,ali sta nije,nije.
IL da se probija blokada i pravac Bg ili kuci a ne pijafte samo

---------- Poruka napisana u 23:47 ---------- Prethodna poruka je at 23:46 ----------

ej idi spavaj o ti mudima nije tvoje da sudis ti se nisi na profilu ni pretstavio ko covek. zovi tadica da te obidje da se slikate u kupsu i cekajte da vam nesto padne sa neba
Ne moj ti meni da pricas o padanju sa neba jer radim jako puno.
Dodje mi da ti sledeci put iscupam usi ko malom detetu jer si se mnogo zaigrao
 
Ajde ljudi nemojte bez potrebe da dižete prašinu.
Ja se malo našalio, a vi odmah sve ozbiljno.
Neće nikom propasti roba, to je sigurno, jer mislim da će vlada na vreme shvatiti da je politika otezanja pogrešna u ovom slučaju. A izbori su na pragu.
 
izvinjavam se pokusao sam da iskazem moj problem, a i ne samo moj nego i mnogih povrtara koji imaju sezonsku robu a koja ne moze da se cuva i ako se ne proda propada na njivi.A valjda smo i mi poljoprivrednici.A neki su to yloupotrebili i zezaju.
 
Nazad
Vrh