Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Najveće blokade će mislim biti od 10 aprila ali na benzinskim pumpama.Za one koji ne znaju da se vratimo u stara vremena.To će biti slika i prilika građana drugog reda.Toliko o protestima.Trajaće do 15 aprila kada ističe rok za kupovinu regresiranog dizela.Ako još i ne bude tuče biće dobro.
 
Problem je što će medijska blokada biti strašna.Verujem da nigde neće biti ni spomenuti protesti.
 
Bar to nije problem,stampac,5 listova papira i napisati da ce Poljoinfo dati medijsku podrsku poljoprivrednicima,ako nam SLUCAJNO pukne server ima nasih grupa i na Facebook-u. :ppozdrav:
Zaboravih da kazem te papire zalepiti u selu na oglasnoj tabli,po prodavnicama...
 
Prosle godine sam znao 3 dana ranije dal se ide ili ne i gde se ide nesto u ponedeljak je kao receno organizovacemo se do danas mi niko nista nije javio kanda se nasi nisu organizovali
 
@Paorpaor pa ono slucajno kao kad ides selom,pa zapnes za zicu i komsija nema telefon,ako zapnes za zicu struje velika je sansa da nema tebe. :osmeh:
 
Nemojte me pogresno razumeti,ali mislim da od ovi protesta nece biti nista..Upravo sam se vratio sa sastanka naseg udruzenja,jako malo ljudi je bilo na sastanku,a svega njih par je spremno da istera traktore,zakasnili smo mi sa ovim...
Prosle godine kad smo blokirali drzavu mogli smo sve,ali nismo znali sta treba da trazimo...
 
Nazad
Vrh