Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Moje misljenje je da mi sve pogresno radimo preko foruma, dokle got budemo jedni druge napadali i optuzivali nece nam biti dobro, nemojte prozivati te velike gazde, stocare, vocare i ostale, ajde da se borimo za svacija prava ovde i da se ujedinimo zato sto imamo iste probleme svi, nismo mi krivi sto se neko ranije snasao, evo ako treba ja cu otici za Beograd i boriti se za prava svih sem ratara, u znak postovanja.

Kada bi svi tako razmišljali gde bi nam bio kraj.Sada ponašanje ministarstva dostiže kritičnu tačku.Do sada su uglavnom bili nezadovoljni hobisti a gledaj sad.
Samo je sada problem što se više ništa uraditi ne može.Uža Srbija ćuti,hobisti ćute.Kraj priče.
 
Znas onu staru a istina kad su Turci okupirali Srbiju : Uzimaju pa uzimaju , pita pasha izaslanika sta narod ? kaze vice ... potom opet pita ga sledece godine kaze narod vice .. Jedne godine pita pasha opet , kaze ovaj narod cuti .. Tek ce pasha daj narodu sada !
 
To je stara narodna.Dok vice zatezi.Kad se narod ucuti popustaj.:haha:Kad se ucuti slecxde kuke i motike.Doduse tad nije bilo neta.:haha:
 
Evo nema ni sat vremena kako sam pisao da svima treba podjenako dati, kad cujem pricu sad da su stocari iz naseg kraja dobili drzavnu zemlju i ajde pogodite sta su uradili sa njom?
 
Zamisli izdali u zakup !!! To je ljudi srbija zasto se cudite pa to se radi svugde a govorite mi o postenju u nasoj poljoprivredi.
 
To je velika istina i stvarno je dogorelo do nokata,samo sad ne trbeba traziti samo subv. nego da se politika u poljoprivredi menja iz korena.U svim ovim godinama za nama iz poljopr. je samo izvlaceno sto se vise moze a ulagano u potrosnju i socijalu.Izcackali su razne mafije putarsku ,gradjevinsku itd.samo u poljoprivrednu niko ne sme da pipne a u poljoprivredi se rasirila kao hobotnica i krv nam popi.
 
@nsnidza ne uzimaj sve sto procitas za ozbiljno ostavi i rezervu ,malo je i na ovom forumu iskrenosti ,svako registruje tudje povrsine za pola subvencija,stocari daju velike povrsine u zakup pa sta jos treba.Izvinjavam se onima koji to ne rade,jer ima i tih.
 
Samo treba imati u vidu da stocari nisu u svim mestima dobili zemlju npr. u Zmajevu nisu dobili ni hektara. Koliko je meni poznato,ako se od srede do danas nesto nije promenilo. Znam coveka koji drzi 15 krava na muzi i nije dobio nista!
 
Kod nas nema napravljeno udruzenje zemljoradnika al mi smouvek tu kad treba da se blokira putevi . Kao i prosle godine dak smo bili na protest sa traktorima . Ko im jebe mater nismo mi mala deca pa da se igraju tako snama , i opet ce da blokiramo celu Vojvodinu da znaju skim nema zajebanciju. POZDRAV IZ JUZNI BANAT:ppozdrav: MI SMO TU SPREMNI
 
Prosle god. je neko veoma jak stajao iza onih protesta. Sigurno je imao jak interes pa zato se sve to organizovalo. Ove god. sa ovim usranim najavljenim subvencijama niko ne uzima stvar u ruke i da se opet krene u proteste! Sta to znaci? Opet neko na neki nacin profitira i zaboli ga...... za masu ljudi koji zive od ove proklete poljoprivrede. Dakle sve su ove prazne price. Ja mislim da je vecina protiv ovih uredbi ali ako saka ljudi iz asocijacije ne zele proteste iz raznoraznih razloga (pitajte njih za razloge) onda nece biti nista od toga. Ta prica da su prosle god. organizovali proteste poljoprivrednici u 2-3 dana bez icije velike podrske preko Poljoinfo foruma pada u vodu.:ppozdrav:
 
asocijacije su nesto zakazale...kazu npr Kis vodi svoju neku politiku...i cuti se dok neko ne pukne tamo,a onda...a sutra ce se znati vise na cemu smo.
 
Nazad
Vrh