Problemi u radu Poljoinfo foruma

Дај решите глупо ограничење од 15 слика по поруци. Имам гомилу слика коју хоћу да поставим, али због овог ограничења не могу. Разумем ја да је 15 слика по поруци разуман број, али када покушам да напишем поруку и поставим следећих 15, због спајања моје две или више последњих порука рачуна се као да пишем само једну и онда опет не могу више од 15 слика.
koji fotoaparat koristis,cini mi se da nije slikano telefonom
 
Imam problem sa otvaranjem poljoinfo sajta.Vec jedno tri nedelje,uopste nemoze da otvori sajt..klikom na sajt mi ostaje smo prazan beli ekran..mogu otvoriti samo arhivu poljoinfo foruma..Neko resenje?
 
Probati sa nekim drugim programom, Opera, IE, Chrom, Firefox ili instalirati nanovo program koji trenutno koristite.
 
Problem.
U nekim temama imam mogućnost brzog odgovora .
5tr6191adfsi09ntokiw.png
[/URL]

U nekim nemam.


Pre neki dan sam probao da uredim poruku ali nisam mogao .

- - - - - - - - - -

Ni u ovoj temi ne mogu da uredim poruku ?

 
Nisu u pitanju sati nego minuti.Poruku sam probao da ispravim posle 5-10 minuta.
 
Kiraj to se i meni desava povremeno. Pokusas da ponovo ucitas stranicu i onda sve bude dobro. Tzv Refresh ili F5 taster.
 
Koliko vidim u pitanju je Chrom program, sad je pitanje samo koliko se učestalo javlja ova greška kod ostalih članova foruma.
 
Kad ne mogu da koristim brzi odgovor ,pritiskom na dugme ,idi na napredno, otvori mi se mogućnost pisanja poruke.
Uredi poruku ,ne mogu nikako da koristim .
Sve ovo mi se dešava i pri slanju privatnih poruka.
 
Da li je moguće da se onemogući da neregistrovani korisnici foruma vide linkove na forumu? Naime, postavljam jako mnogo linkova za dokumentaciju o raznim traktorima no neko se redovno časti tim linkovima a potom te knjige prodaje po cijeni od 25-30 eura na kupoprodajnoj stranici PIK.ba. Ja sam sve to našao besplatno i dajem ih dalje besplatno svima kojima su potrebne. Jedno vrijeme sam pokušao da to uredim tako da mi se oni kojima nešto treba obrate preko pp ali to nije najbolje išlo. Molim vas da na neki način udesite forum tako da samo registrovani članovi mogu vidjeti linkove jer ovo što se radi sa prodajom knjiga je veoma ružno. Ako su nadjene besplatno, treba i dalje da se dijele besplatno a ne da se na osnovu toga ostvaruje materijalna i novčana korist.
 
Za sada od te mogućnosti nema ništa, pošto će se taj ko prodaje knjige registrovati na forumu, skidati knjige i ponovo prodavati. Za sada je da su sve informacije dostupne svima koji posete forum.
 
I ja se potpuno slazem sa Zombijem i jos bih dodao da,kada bi moglo,ne bi trebalo neregistrovanim korisnicima dozvoliti ulazak u profile clanova.Jeste da svako moze da se registruje i postane clan vrlo lako i brzo,ali ipak je drugacije
 
Imam mali problemcic,ne rade mi smesci,kliknem na njega,ali se ne pojavljuje u poruci,ne mogu da ih postavim ni preko chroma ni preko opere.
 
Nazad
Vrh