Problemi u radu Poljoinfo foruma

Izgleda da si u pravu sad probam na stolnom računalu i tu radi kako treba.
 
Mozda nije bas direktan tehnicki problem, ali svakako jeste problem na forumu ponasanje i prepucavanje gospode moderatora kroz razne teme.
Moram da napomenem da nemam nista protiv niti jednog moderatora na ovom forumu, mada su me neki od njih kaznili sa dva boda iz razloga koji su samo njima poznati. Ako "pravna drzava" vazi na forumu za sve, onda treba da vazi i za moderatore. Ovako, cini mi se da ce se sve vise i vise ljudi "odbijati" od foruma besni i razocarani uredjivackom politikom. U temama se prosto oseti prezir jednih prema drugih i gotovo svaki post odredjenih moderatora je usmeren ka tome. Gospoda na rukovodecim funkcijama foruma treba da prevazidju neke licne stavove i stave se u funkciju foruma, jer valjda su se zato i prihvatili moderatorskog posla.
Postoji velika mogucnost da me zbog ovog posta ponovo neko banuje, ali sad drakonski, jer se nekom prosto nece svideti necije iznosenje misljena, a pre svega dobronamerno bez ikakvih zlih misli.
Ako se to i desi onda cu bar znati kojim putem je krenuo ovaj forum i neke stvari ce biti jasnije.
:cao:
 
Postoji velika mogucnost da me zbog ovog posta ponovo neko banuje, ali sad drakonski, jer se nekom prosto nece svideti necije iznosenje misljena, a pre svega dobronamerno bez ikakvih zlih misli.

:cao:

Po pravilima foruma je predviđeno da se sve primedbe na rad urednika iznesu direktno administratorima, bilo preko privatnih poruka ili preko linka za kontakt pri dnu foruma. Sad ispadne da svi članovi koji rade na taj način su budale, a član paorpaor najpamentiji jer ne poštuje pravila foruma.
 
Po pravilima foruma je predviđeno da se sve primedbe na rad urednika iznesu direktno administratorima, bilo preko privatnih poruka ili preko linka za kontakt pri dnu foruma. Sad ispadne da svi članovi koji rade na taj način su budale, a član paorpaor najpamentiji jer ne poštuje pravila foruma.

Nikola....paorpaor najverovatnije misli da u urednickom timu postoje nesuglasice pa ga zivo interesuje o cemu se radi i provokacijom pokusava nesto da sazna.

@paorpaor
Nema problema u odnosima u urednickom timu, a ako i bude koja varnica sami cemo je ugasiti, vatrogasci nam nisu potrebni.
 
Po pravilima foruma je predviđeno da se sve primedbe na rad urednika iznesu direktno administratorima, bilo preko privatnih poruka ili preko linka za kontakt pri dnu foruma. Sad ispadne da svi članovi koji rade na taj način su budale, a član paorpaor najpamentiji jer ne poštuje pravila foruma.

Sad sam video-nisam znao za to a sada je malo i kasno.Tu znači možemo da se žalimo na uredništvo.
 
Gosn Moderator Dusko58 je pogodio u srz problema.
Ostala gospoda moderatori ocito brkaju moje primedbe sa necim sasvim drugim kao sto je drzavna zemlja, klujse i ostalo. Ne vidim razlog zbog kog bi bio napadan i provociram ako samo pitam i konstatujem da je nesto "trulo u drzavi danskoj" medju nekim moderatorima.
I dalje napominjem da nemam nista protiv niti jednog moderatora urednika i ostalih, ali vidim da je ovo pitanje taboo.
 
Šta sam ja pomešao kada sam napisao da ne vodiš tuđu brigu?Ako ima neki problem među nama to je samo naš problem koji ti sigurno nećeš rešiti.
 
Jedno pitanje za upućenije, instalirao sam windows 7 i sad ne mogu da pristupim forumu ni sa jednog pretraživača, u statusnoj traci piše adresa foruma ali nema ništa na ekranu.Da li postoje neka podešavanja koja treba da uradim da bih video forum, verovatno sam nešto pogrešno namestio ali ne mogu da skontam šta je u pitanju.Da li je potreban neki dodatak tipa Java, Flash Player i slično da bih mogao da vidim forum?Ovo sam otkucao sa telefona i tu sve normalno funkcioniše.
 
Da li možeš sa tog kompjutera da vidiš ostale sajtove, pošto za ovaj forum ne treba nikakav dodatak.
 
Sve normalno funkcioniše samo poljoinfo neće probao sam i druge forume i tamo radi normalno.
 
@sremac88, i ja sam skoro imao takav problem. rešio sam tako da sam u antivirusu Nod 32, 7 verzija morao ručno podešavat da mi neblokira flash, javu. Sve ostale stranice je otvarao samo poljoinfo nije.
 
Do Nod 7 je sigurno,sa ranijim verzijama nije bilo problema i potrebno je ručno podesiti filtracije kako je rekao i član @brankoh .
 
Дај решите глупо ограничење од 15 слика по поруци. Имам гомилу слика коју хоћу да поставим, али због овог ограничења не могу. Разумем ја да је 15 слика по поруци разуман број, али када покушам да напишем поруку и поставим следећих 15, због спајања моје две или више последњих порука рачуна се као да пишем само једну и онда опет не могу више од 15 слика.
 
Nele nemoj biti sebičan prema ostalim članovima foruma.Ograničenje je tu da bi članovi sa slabijom internet konekcijom mogli jasno da pregledaju slike koje ih interesuju.Poželjno je prilikom postavljanja slika istima smanjiti rezoluciju.
 
Nazad
Vrh