Problemi u radu Poljoinfo foruma

imam i ja neki problemcic.juce sam dobio novu lozinku,i sada mi sama od sebe odjavi il sta vec pa trazi da ukucam opet k.ime i lozinku,i kad ukucam onda prihvati i mogu na forum.ranije mi se nije ovo desavalo...znaci kada sam na forumu,ostavim ukljucen komp.i prisutan sam na foruum,oden nesto da obavim i kad se vratim on trazi k.ime i lozinku...
 
Sad kad se sledeći put uloguješ, imaš pored "prijavi se" da markiraš "Zapamti me?" Obeleži to i ako koristiš Chrome, izaćiće ti siva traka- ti pritisni "Save password". Posle toga bi trebalo da ti ostane ulogovan nalog, osim ako nisi podesio da se briše istorija pretrage.
 
Ne koristim Operu, ne znam tačno, ali možda se apdejtovao program pa vratio sve na standardno, ako je iz čista mira počeo sam da se odjavljuje.
 
Evo u medjuvremenu opet se odjavio sam...pa kad sam se ulogovao obelezio sam "zapamti me" pa videcu ...
 
Zasto ne mogu staviti sliku avatara ? Kaze "Unable to save image" ? Slika je 120x114 pixela i 10 kb velika ?
 
Kako da postavim snimak koji imam u kompjuteru u odgovarajucu temu? Treba li prvo isti da postavim na you tube ili ne moram?
 
Imam jednu primedbu u vezi spajanja postova na forumu.

Ako postujem nešto, pa posle ponovo, forum mi automatski spoji postove. Sad, znam da je to da se ne bi "nakucavao" broj postova i sl. i to je u redu, ako je u pitanju neki manji vremenski okvir (15 min, pola sata, sat...), ali ako postujem 5 dana kasnije, forum mi opet spoji postove i niko živ nema pojma da sam išta postovao, pošto se ponaša kao da je poslednji post kucan kada i prvi. Postoje teme na kojima vidim da je neko nešto postovao tek ako neko drugi postuje nakon toga, pa iskoči da ima novih postova. Da li to može nekako da se sredi? Npr. da se spajaju postovi samo ako su postovani u nekom kraćem vremenskom okviru ili neka spaja postove, ali neka prikazuje da na temi ima novih postova.
 
U samom startu nije postojao sistem za spajanje postova, međutim pokazalo se da je potreban i ubacili smo ga sa kratkim periodom za spajanje, koji smo kasnije pvećavali, sve dok nije dostignut današnji period u toku koga se spajaju dva uzastopna posta. Realno ne postoji mogućnost da podesimo sistem tako da svima odgovara, a ovo trenutno rešenje nama pravi najmanje problema u uređivanj foruma.
 
kako ja da pisem u odgovarajucim temama i odgovaram na pp a ulazim preko telefona nokia asha300 preko Opera mini sve mogu da citam samo ne mogu nikome nista da pisem, na drugim forumima mogu bas sve ?
 
Za pisanje sa mobilnih telefona na forumu nismo u mogućnosti da podesimo za sve modele.
 
Za pisanje preko telefona samo ako je dovoljno brz internet,nema veze da l je to neki stariji telefon ili noviji,meni jedan hoce da pise,drugi ne,zato sto ima sporiju internet mrezu.
 
Imam od juče problema, neke stranice uopšte nemogu otvoriti,pa za nekoliko minuta mogu, ali opet druge ne i tako stalno naokrug. Obavestio sam moderatore ali za sada nema rezultata. Ima li tko iste probleme i kako ih rešiti.
 
Situacija je takva da za sada si se samo ti javio da imaš problem, a prema statistici prisutno je preko 650 ljudi. Za sada je pretpostavka da nešto nije u redu sa podešavanjima na tvom kompjuteru ili je do provajdera preko kog pristupaš mreži.
 
Nazad
Vrh