Problemi u radu Poljoinfo foruma

Imam jedno pitanje o korišćenju one male ikonice "Idi na prvu novu poruku". Naime, neku temu ne pregledam mesecima i kad kliknem na pomenutu ikonicu forum me odvede na neku nepročitanu poruku iz poslednjeg perioda, najčešće od pre par dana, iako posle uvidim da ima još mnogo nepročitanih poruka iz te teme iz ranijeg perioda, tj od moje poslednje posete toj temi. Kako to funkcioniše, i da li je moguće da me forum odvede na prvu nepročitanu poruku od poslednje moje posete temi, a ne na neku nepročitanu poruku od pre dan - dva?
 
Da li postoji mogucnost pretrage clanova po mestu lokacije, trebao bi mi neko iz okoline Smedereva(selo lipe) za jednostavnu informaciju?
 
Nema nikakvih nedoumica, ispod korisničkog imena lepo piše status dotičnog, a čin imenovanja i razrešenja dužnosti članova uredništva se ne tiče nikog drugog do samog uredništva, tako da ne vidim razlog zašto bi to trebalo posebno objavljivati!
 
Takodje ja imam jedno pitanje. Bivsi urednik dela o traktorima i polj. mehanizaciji gosp. Panonstib mi je dodelio crveni karton i 2 poena 20.04. u 23:59 minuta.Kako je pomenutom gospodinu funkcija urednika uglavnom sluzila za prepirku i brisanje postova drugih clanova, a buduci da isti gospodin vise nije urednik, a ni clan ovog foruma, molim Vas da mi se taj crveni karton izbrise kao i bodovi koje sam dobio tom prilikom.
 
Nema nikakvih nedoumica, ispod korisničkog imena lepo piše status dotičnog, a čin imenovanja i razrešenja dužnosti članova uredništva se ne tiče nikog drugog do samog uredništva, tako da ne vidim razlog zašto bi to trebalo posebno objavljivati!
ali on više nema svoje korisničko ime,da ne tiče nas se imenovanje i razrešenje ali ovo zadnje nam se ipak sviđa :haha:
 
Nema nikakvih nedoumica, ispod korisničkog imena lepo piše status dotičnog, a čin imenovanja i razrešenja dužnosti članova uredništva se ne tiče nikog drugog do samog uredništva, tako da ne vidim razlog zašto bi to trebalo posebno objavljivati!
Ne sluti mi na dobro Vaše ophodjenje i stav. Baš me podseća na nekog. Ja sam samo izneo predlog. Takve reakcije i takva oholost u pristupu dobronamernim predlozima samo rasteruje ljude sa ovog foruma. Ako je ovo Vaše lično mišljenje u redu, pozdravljam.
 
Jel to znaci da se vracaju i trajno banovani clanovi od strane urednika,ako dodje Feniks ima da nas udavi sa Case:osmeh:

Napisao sam da se radi REVIZIJA sto znaci da nece ni svi kartoni biti skinuti a kamoli vraceni svi clanovi. Super urednici rade reviziju i sigurno je da treba vremena i strpljenja da se sve to kvalitetno odradi. Molim Vas sve za malo strpljenja.
 
Meni onda izbrišite i kaznu od Kiš Roberta :haha:

ZMAJ kombajni
Razlog: Vredjanje
18-09-13 22:22
od Korisnik1787
Nikada
10
Cena psenice rod 2013.g.
Razlog: Kršenje Pravila
26-07-13 11:20
od Korisnik1787
Nikada
2
N/A
Razlog: Kršenje Pravila - prva opomena
26-05-11 22:35
od KishRobert
Nikada
0
 
Nazad
Vrh