Problemi u radu Poljoinfo foruma

Pređi na Mozzilu.Kod mene Chrome i Opera rade kao da nisu doručkovali.
 
Pozdrav,
Ne bih odmah da krenem sa kritikom, ali izgleda da postoji problem prilikom registracije - registrovao sam se sinoc, aktivirao nalog, i tek danas, nakon (namerno lazne) prijave posta moderatorima (posto je i PP onemogucen, to je bio jedini nacin da ukazem na problem) poslat mi je jos 1 mail sa kojim sam mogao pristupiti forumu i tek tada se pojavilo obavestenje o potrebi predstavljanja na forumu pre pisanja. Nije problem takva tema, naravno, jedino me interesuje da li je "zabagovala" automatska aktivacija naloga, ili je mozda potrebno da prodje odredjeno vreme?
U svakom slucaju, trebalo bi da postoji neko obavestenje o tome - nema ga u pravilima foruma. Meni nije bio problem da se snadjem, jer dobro vladam materijom, a poznat mi je i vbulletin, ali za neke nove korisnike koji mozda nisu toliko vicni, ovo moze da bude razlog da ni ne pokusaju da se ponovo registruju, kad im to iz prve ne uspe.
 
Aha, ok...ali ne bi bilo lose da postoji i obavestenje o tome, poput onog o potrebi predstavljanja - pa kad se nalog odobri, onda se to obavestenje zameni ovim o potrebi predstavljanja npr. Samo da novi korisnik zna na cemu je, nista drugo.
 
U uputstvima za registraciju je to napisano, a u e-mailu kad se vrši potvrda e-mail adrese između ostalog piše.

Potrebno je da znate da se svi novonastali nalozi dodatno odobravaju od strane urednika, pa je potrebno sačekati izvesno vremepe nego se bude moglo pisati na forumu.
 
Nesto se cudno desava. Kliknem na jedan naslov a ono mi se otvori drugi. Resetujem, a ono oped isto. Brlja nesto.
 
Moram da priznam da sam stvarno zadovoljan forumom. Pretraga za svim temama koje me zanimaju (npr. ćureća kobasica, dimljenje živinskog mesa i sl.) završava se uglavnom linkom na poljoinfo. Pošto sam kao član - mlad, i ne mogu da otvaram teme, eto, koristim ovu da izrazim emocije :osmeh:
 
Da li se na poljoinfo forumu mogu videti i procitati poruke koje sam slao drugim clanovima na pp?Ako ne moze , zasto je tako?
 
Poslate poruke treba da budu isto slozene kao i one primljene i to vremenski od najmladje pa do najstarije, a ne ovako kao sto je sada.Mogu da vidim samo mojih poslatih 5-6, a siguran sam da sam ih poslao mnogo vise, najvise u raspravci sa urednicima.:osmeh:
 
Da bi se sačuvale poslate poruke potrebno je pri slanju obeleđiti kvadrat ispred teksta - Sačuvaj kopiju ove poruke u folder Poslate. Stores a copy of the message you send in the 'Sent Items' folder.

 
Molim za pomoc,naime prilikom postavjanja video klipa sa You Tube ne znam kako treba postaviti da ne pokaze celu stranu, i ostale ponude. Kao sto mi se desilo prilikom postavjanja klipa Joan Jett u temi muzika za dusu, kojeg je gospodin moderator uredio.
 

Hvala, jednostavnije nije moglo ni biti:osmeh: kad mi se pokaze .No treba uzeti u obzir da covek sa blizu 60 a nisu kilogrami, ne moze sve ni znati .Evo probam
 
Kad sam ja napisao odgovor njegova poruka uopšte nije izgledala kao sad....

Ovo ne sadrži nikakve problematične delove, pa ne znam zašto si dao link do te poruke.

Međutim vidim da si ti u postu iznad dobio dva kaznena boda zbog prozivke urednika da se nadmeno ponaša.

Za to postoje privatne poruke i opcija da se problematičan post prijavi. Malo je nezgodno proceniti ko je u toj celoj prepisci se poneo nadmenim pisanjem.

1_99482105_problemx.jpg


Što se tiče gornje prepiske, to će se sutra rešiti kad budu postavljene forografije i vidi se ko je bio u pravu vezano za tip kombajna.
 
Nazad
Vrh