Problemi u radu Poljoinfo foruma

Svaki član može da postavi maksimalno 2 oglasa a vi ste postavili čini mi se 8 ili 9 oglasa odjednom.
 
Ja imam jedno pitanje i molim za malu pomoc. Kako ubaciti sliku na avatar. Pokusavam da nadjem u uredjivanju profila ali nikako ne kapiram.....::pomoc:;
Edit..... Nasao sam....
 
Poslednja izmena:
@paorpar
Najbolje pretrazuj u googlu uz dodatak oznake poljoinfo. Nacices 99% ono sto trazis naravno ako postoji tako nesto na forumu.
 
Jebes programere ako moram traziti u guglu.
NA, tek ga ta napredna pretraga zbuni. Jako losa pretraga, ne znam da li je oko i koristi.
 
@paorpaor
Pretraga poput googla je uzasno komplikovana za napraviti. Da nije tako ne bi google drzao monopol u tom segmentu. Nije problem napraviti pretragu na nadje neku kljucnu rec, problem je rangiranje rezultata - e tu google je ubedljivo br1. Ako si clan burek foruma (najmasovniji forum na ovim prostorima) tamo su davnih dana se okanuli svoje pretrage i to prepustili googlu.
 
Trenutno se neće mnogo menjati oko pretrage, pošto se oslanjamo samo na ono što se napravi od strane firme koja je napravila i vbulletin. Čim nađemo neko bolje rešenje, primenićemo ga na poljoinfo.
 
Ne znam gdje da postavim pitanje, nadam se da nije previše kriva tema.

Klikom na link Nove Poruke, otvaraju mi se sve nove poruke od moje zadnje posjete, ili kako?
 
Da li je moguce da iz jedne teme izdvojim i pogledam samo svoje poruke ili nema drugog nacina,osim "listaj redom,pa trazi":)? Pitam,jer mislim da sam u jednoj temi postavio pitanje i dobio odgovor,pa ne bih da se ponavljam sa istim pitanjem
 
Za pretragu iz samo jedne teme ne znam kako bi išlo, ali sasvim prihvatljiv način bi bio da klikneš na svoje korisničko ime posle čega se pojavi nekoliko opcija i odabereš "Pregledaj poruke foruma" Posle toga će se prikazati sve tvoje poruke ukratko hronološki složene i tu imaju dve opcije.



Prva je da znaš otprilike datum, recimo da je bilo u oktobru 2010 godine i izlistaš stranice do tog perioda, pošto se tvoje poruke pojave poređane po datumina unazad od poslednje poruke. Druga opcija je da kad ti se otvori ta stranica pristisneš dugmad na tastaturi istovremeno CTRL i F , poznato je pod formom i Ctrl+f .Pri dnu Firefoxa ili šta već koristiš pojaviće se polje za pretraživanje i u njega upišeš naziv teme gde je pitanje recomo Rakovica i posle toga će se na stranici obeležiti zelenom bojom ako se pojavljuje ta reč, ako nema nastaviš listati svoje poruke i svaki put klikneš na Next ili šta već piše i pokazaće ti se zelenim ako ima ili crvenom bojpm ako nema.
 
@paorpaor
Pretraga poput googla je uzasno komplikovana za napraviti. Da nije tako ne bi google drzao monopol u tom segmentu. Nije problem napraviti pretragu na nadje neku kljucnu rec, problem je rangiranje rezultata - e tu google je ubedljivo br1. Ako si clan burek foruma (najmasovniji forum na ovim prostorima) tamo su davnih dana se okanuli svoje pretrage i to prepustili googlu.
zanimljiv ti taj burek forum :osmeh:
 
Zasto ne mogu da otvorim privatne poruke? Trazi mi da ukucam korisničko ime i šifru i kad ukucam opet ne mogu da otvorim.
 
Jedino da probaš da to odradiš sa nekim drugim programom, Chrom, Opera, IE, Firefox, do sad se nije niko javio sa sličnim problemom. Ako ne uspe javi pa da vidim da nije baš do nas.
 
Nazad
Vrh