Problemi u radu Poljoinfo foruma

Nama mladima to je luk i voda:osmeh:, a bogami ovi stariji ce morati u skolu.:ppozdrav:
 
Imam problem sa time sto u zadnje vreme na nekim temama vise nisam dobio obavestenje na e-mail i to samo na nekim temama iako sam napisao postove, sto ranije nije bio slucaj. Od pre nekih 2 dana vise mi ne stigne obavestenje na e-mail ni sa jedne teme.
Ne znam zbog cega, pa bi vas zamolio da mi ukazete sta da uradim!

- - - - - - - - - -

Zar bas niko ne moze da mi da odgovor?
 
Imam mali problem sa radom foruma, ne znam samo da li je do mene, ili do foruma. Naime, na primer u temi ''Nikad ovako'' ima 256 stranica, uđem na 254, 255 i kad kliknem na 256., transferuje me nazad na vrh stranice broj 255. Zanimljivo je da me vraća samo na nekim stranicama, ne na svim. Npr, na ''Zabava....'', ''Nikad ovako'', ''Cena kukuruza...'', me vraća na predposlednju, a u temi o hibridima me ne vraća, već sam uspeo da uđem i na poslednjoj stranici. Još bih dodao da sam pokušao preko 2 browsera da uđem, isti je problem u istim temama.
 
I kod mene isto na tim temama(samo danas).Izbaci stranicu a na njoj nema postova pa automatski vraca na zadnju gde je pisano.
 
Da, isti problem i kod mene i samo danas. Onda je definitivno neki bag na forumu, tu smo rešili dilemu, nije do nas.
 
Primetio sam da postoje 2 teme *suncokret 2013* u delu foruma ratarski usevi, nije da je neki problem, al mozda je bolje da se spoje dok se ne raspisemo u obe
 
Druže ja mislim da svi imamo taj problem, nije do nas nego do foruma. Mislim da su moderatori izbrisali određene postove iz tih tema, pa ni nema te 52.stranice. Tek kad budemo toliko ispisali da prevrnemo tu 51.str recimo, moćićemo da uđemo u tu 52.
 
imam problem sa kucanjem texta. sa enter ne odem u novi red. to mi pravi problem kad hoću da odvojim novi pasus i kad postavljam fotografije. slažu se jedna do druge jer ne mogu da ih odvojim da idu jedna ispod druge. kako se prelazi u novi red?
 
Probaj sa nekim drugim programom da pošalješ post, Opera, Chrome, Firefox, pa javi ako se problem ponovi.

Ovo sa odjavljivanjem se isto dešava nevezano od foruma.
 
Nazad
Vrh