Problemi u radu Poljoinfo foruma

Sa slikama je problem što se koriste različiti servisi. Najčešće je to sajt dodaj.rs, ali ima i drugih. Neki od njih se jednostavno ugase, a neki sa druge strane izbrišu iz baze slike koje se nisu pregledane više od 30 dana.

Ne znam kakve su objave u pitanju, može li malo jasnije.
 
Opet pišem u vezi mojih oglasa koji se brišu.Da li ja nešto ne uradim dobro ili je nešro drugo u pitanju.
 
Koji oglasi?Oglasi se brišu jednom mesečno ukoliko autor nije produžio trajanje istog rečima aktuelno i slično.
 
Kukulele jel se Vi pravite ludi ili mislite da smo mi ludi ? Kolega Maticu bili su u oglasima,ali sam ih za navek brisao,jer je oglas samo sadrzao link do drugog sajta.
 
To nisam znao.Ne može sa linkom već onako kako je napisano u oglasu za primer.Šta je teško pročitati pravila i pogledati uputstvo za postavljanje oglasa nego se odmah žaliti kako se oglas briše bez razloga!?
 
Kukulele jel se Vi pravite ludi ili mislite da smo mi ludi ? Kolega Maticu bili su u oglasima,ali sam ih za navek brisao,jer je oglas samo sadrzao link do drugog sajta.

Zar nisi mogao lepo da mi napišeš i rešen problem-ja nisam znao da tako ne može.Jednostanije mi je zato što mi je postavljanje slika malo komplikovanije.

Ja nikoga nisam pravio ludim a tebe bih zamolio da malo pripaziš šta pišeš,ja tebe nisam vređao pa bih te molio da i ti to ne radiš.
 
Da ste pogledali oglas za primer videli biste kako oglas treba da izgleda,na forumu nema duhova pa ako nesto bude obrisano,znaci da je obrisano sa razlogom.
 
Dobro desila se greska i sada ce Zoran postaviti oglas kako to valja i sve u redu. Nema razloga za dizanje tenzije.
 
Da ste pogledali oglas za primer videli biste kako oglas treba da izgleda,na forumu nema duhova pa ako nesto bude obrisano,znaci da je obrisano sa razlogom.

Slažem se ali samo da si mi napisao da ne smem link da postavim,mada nisam pročitao u pravilima da ne sme i nema problema i shvatite već jednom da ne baratamo svi isto računarom.Drugo ste vi omladinci-vi ste odrastali uz računar a mi uz klikere i morate nam gledati kroz prste-ja sad treba 3 sata da postavim oglas dok povatam šta sve treba da radim.
Nije problem,ne moram se oglašavati na forumu,oglašavaću kao i do sada jer tamo lakše postavim slike
 
Vi mladi momci nemozete svatiti koliko je nase predznanje sa kompjuterima.Probajte ukljucite roditelja pa pratite njihovo reagovanje,pa smo tu negde.
 
Nazad
Vrh