Problemi u radu Poljoinfo foruma

A tek sebe kad sam video sta ima za brisanje... :osmeh:
Ako hoces kad postavis oglas ostavi ga i ne moras azurirati vise pa cu ga ostaviti dok ne prodas.
 
Postovani administratori postoji problem u radu sajta: Sa svog racunara ne mogu da pogledam svoj profil ili se odjavim ili prijavim... Vec kako sam se prvi put prijavio na sajt, sada kada udjem na sajt automatski sam prijavljen. Molim vas pogledajte u cemu je zapravo problem i zasto mi je taj deo sajta nedostupan za klik misem. hvala unapred.
 
Postoji problem u prikazivanju poruka ispisanih cirilicom ili latinicom kod slova koja nisu u ASCII tabeli.
Prikazuju se hieroglifi.
 
Napisah poruku pre ove prethodne, ali nije uspela pa sam je izmenio.
Da ponovim, problem je samo na poljoinfo. Na svim ostalim forumima koje posecujem sve funkcionise u najboljem redu.

- - - - - - - - - -

Ево сада све функционише како треба, без икаквог подешавања browser-а. Рекао бих да проблем није био до мене.
 
Bilo je problema kada se pri dnu foruma namesti engleski jezik za prikaz foruma.Ugloavnom se dešavalo da ljudi slučano prebace na engleski, nesvesni klik, pa im se ispisivalo problematično. Kad bi vratili na srpski jezik ne bi bilo problema. Ukoliko opet uočite problem javite, jer se to ne dešava uvek, pa sad treba da vidimo pod kojim uslovima se pojavljuje problem.
 
Problem,
uglavnom koristim chrome kao
browser i od juče ne mogu da pišem na forumu,pošto mi ne otvori deo gde bi trebao da pišem.Sada sam probao preko opere i nemam tih problema.
 
Da li ste dirali podesavanja chromea pre toga?
Na forumu nista oko toga nije radjeno. Sad sam pokusao na chromeu i sve radi tako da je verovatno problem do chroma na vasem racunaru.
 
Moderatori, hteo bi da Vas pitam zasto je stavljen katanac na temu Amazone? Ako moze da bude posebno Lemken, Vogel zasto nemoze Amazone da ima ''posebnu'' temu?
 
Tema nije početa sa ciljem da se piše o Amazone mehanizaciji, nego sa ciljem da se pronađe saputnik za putovanje.
Za to ima deo gde se može pisati o okupljanju članova.
 
Ok, slazem se, ali onda kad se budem vratio (ako avion ne ostane u vazduhu :haha:) gde da postavim slike amazon fabrike?
 
Možda nije pravo mesto da pitam al ja smislio tu pitat! :) Pre neko veče dok sam tipkao poruku-odgovor negde sam nešto na tastaturi kliknuo što mi je smanjilo slova i brojeve. I to samo za ovaj forum. Ako neko zna nek pomaže jer ja nemam pojma šta sam klikn'o! Mislim da sam pri tom tipkanju koristio i shift zbog zagrade ili velikog slova i onda je nastala pometnja.... Unapred zahvalan.
 
Nazad
Vrh