Problemi u radu Poljoinfo foruma

Najlakse prebaciti sliku sa drugog sajta je da kliknes (i drzis) desnim klikom na sliku sa tog sajta i prvuces u brze odgovore na ovom forumu i eto gaa::traktor1::
 
Imao sam mesec i po probleme sa logovanjem na naš Forum (zato nisam pisao).
Međutim, večeras pišem bez problema.
Naumio sam da pišem stručne priloge i malo da se posvetim muzici i kulinarstvu u trenucima predaha.

Voli vas SVE (skroznaskroz)
Internet Bibliotekar
 
Čisto informisanosti radi: hoće li teme o poljoprivrednoj mehanizaciji dobiti novog urednika u dogledno vreme?
 
Evo opet Vi i uredništvo.
Lično bih vam dao neki preliminarni mandat pa da vidimo koliko bi ljudi učestvovalo u tim uštogljenim stručnim raspravama.
 
Nešto se poremetilo na ovom forumu u temi povrtlarstvo podtema plastenici stalno stoji da je miladin juče odgovorio angelu a to je bilo pre tri dana a i drugim isto tako stoji ništa se na mjenja.
 
Molim vas za pomoc, juce sam se predstavio i ne mogu da pisem novu temu u potraznji. Clan sam od 18 septembra :ppozdrav:.Nadam se da ce te mi pomoci. Hvala unapred.
 
Tek kad postignete 30 postova!
Tada cete moci da otvarate nove teme.
Mada,tesko da vec nema nekih tema,samo treba prelistati forum.
 
Idi u opsta podesavanja i namesti vremensku zonu



Vremenska zona: Sva vremena prikazana na forumu mogu se automatski korigovati da prikazuju ispravna vremena vaše lokacije. Jednostavno izaberite ispod odgovarajuću vremensku zonu sa liste.
Letnje računanje vremena: Dodatno možete uključiti odgovarajuću opciju za letnje računanje vremena u vašoj vremenskoj zoni.

Početak nedelje: Različiti delovi sveta tradicionalno koriste drugi dan kao početak sedmice. Izaberite odgovarajući dan za svoj region ovde, kako bi se kalendar prikazivao ispravno.
 
Pre mesec dana sam vas pitao kada ćete uvrstiti u redovne teme deo o vinogradarstvu. Odgovorili ste "da radite na tome". Možete li to malo da ubrzate, unapred se izvinjavam, ako sam vam dosadan. Hvala!
 
Prilikom kucanja u prozoru za pretrazu ranije mi se otvarala opcija da pretrazi postove samo a sada toga nema i koliko god pokusavao da nesto nadjem izbacuje mi konpletne teme od 100 i vise strana koje nemislim da citam da bih naisao na kljucnu rec pretrage koja je spomenuta usputno u toj temi.
Interesuje me dali je moguce kada se koristi pretraga da mi izbaci postove u temama gde se pominje ta rec i kako? Hvala :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh