Problemi u radu Poljoinfo foruma

Naravno da nije.
Zna se kako se vi tamo ponasate!

Savo kao da ne znas gde je ta nekolicina bivsih clanova koji su banovani i sam znas razlog resili ljudi da naprave novi forum pa kako najlakse da urade nego prvo ovaj da uniste i zavade clanove medjusobno,e zato su ti clanovi banovani i sada je na forumu super nema svadje strucne teme nemaju off topika,ljudi se ne zale,a i dalje imamo vise pisanja nego ona tvoj toliko hvaljeni forum na kome si sad urednik. O buducem cemo kad pocne da radi.

Druze moj , jel ti citas sta pises
Pogledaj temu sta ste radili danas , chat za moderatore ili
Imate valjda chat u urednickom delu
 
Ja lepo pitam, a vi bi da se svadjate samnom. Posle se pitate što su ljudi nezadovoljni sa vašim radom.
 
@zorancile
ako nisi znao izgleda nesmiješ ni da pitaš , evo ja pitam za chat a oni me odma' bombarduju
 
To nije lepo pitanje nego provociranje, samo ništa od toga ako mislite da ćete dobiti ban pa da se i Vi tamo hvalite da ga imate!

Gospodine @savoris
da li je Vaš večerašnji posao da isprovocirate uredništvo?Da li Vam je to naredio idejni vodja?
 
Pa jedino da ides lista clanova,pa redom da gledas ko je tu,a ko je banovan.
Nema nikakve "liste".
 
Mala ispravka... članovi koji su banovani se ne nalaze na listi članova. Jedino može da se vidi u nekoj temi ako je taj član nešto pisao, pa tamo u njegovom avataru piše banned.
 
Zato treba rukovodstvo da otvori temu BAN-gde bi se izneli podaci o banovanim članovima kao i o razlogu.Tako bi se izbegle špekulacije koje forum prate jedno izvesno vreme i samim tim bi se izbegao sukob uredništva i članova
 
Ne vodimo evidenciju ko je sve banovan,u principu je malo ljudi banovano vise je moderatorskih mesta ukinuto zbog prethodno navedenih razloga.
A od teme BAN nema nista iz mnogo razloga o kojima ne bih za sada.
 
S' vremena na vreme naiđem na post u kome nema ništa (ni teksta, ni slike, niti bilo čega drugog), ali iz konteksta rasprave pre i posle tog posta zaključim da je u postu YouTube klip koji ja ne vidim. E sad ne znam da li je to do foruma ili do mog kompa, jer sam primetio da takođe ne vidim neke klipove ni na nekim drugim sajtovima, a za koje iz propratnog teksta zaključim da postoje. Da li neko zna o čemu se radi?
 
Nazad
Vrh