Problemi u radu Poljoinfo foruma

@ljujke01 pa unesi temu poruke i poslaćeš je bez problema ! :ppozdrav:
 
Da nisi možda ovo video

pokreni.gif




Otvori novu temu
 

Prilozi

  • pokreni.jpg
    pokreni.jpg
    15,2 KB · Pregleda: 18
Novii!

Nekako dodjoh do polja @Otvori novu temu@ ali kad kliknem na to polje pojavi mi se kvadratic @Sorry! This forum is not accepting new posts@.
 
Zašto se na kontrolnom panelu pojavljuju već pročitane teme a vode se kao nepročitane
 
Imenjače, klikni na opciju "šta je novo", sad ta funkcija dobro radi, isto kao i na starom forumu što je bila funkcija "sve nepročitane poruke od moje prošle posete".
 
Kada kliknem na kontrol panel onda obriše one poruke što sam pročitao a na šta le novo ne-sad kliknem na pretplate i onda je to to.Neki put radi lepo a neki put zablokira
 
jako veliko sranje je što se tiče praćenja poruka na ovom novom forumu , stari je bio savršen po tom pitanju , jednostavan a funkcionalan
ovoliko funkcija je sasvim nepotrebno za poljoprivredni forum
 
Sad radi-slažem se sa Savorisom,ima i dobrih strana,kao što je listanje stranica-lakše nego na starom ali stari je stvarno bio jednostavan
 
Sta je sa tom pretragom?
Ukucam kljucnu rec i prikaze mi teme taj deo je ok (mada, ajde posle nadji poruku u kojij se to pominje)
Posle u temi ponovo "pretrazi temu" i nedaj boze sta pokazuje!
Primer:
Pretrazi forum, kljucna rec "duet"
prikaze izmedju ostalog i temu "Psenica 2009/10" sto je ok i logicno valjda
U toj temi, idem na opciju "Pretrazi temu" i opet ukucam "duet"
prikaze mi temu "IMR-Rakovica", neko grejanje brenerom ?? ?? ??

Ako trazim "Duet ultra" , odoh na kukuruz tel-kel?
 
Najjednostavnije, otvoriš profil primaoca i odmah ispod slike piše Send Private Message, klik na to otvara polje za pisanje. Obavezno napisati i nešto u Naslov:, inače neće da šalje nego upozorava da se naslov popuni, zatim samo klik na Submit Message u donjem desnom uglu.
 
Uh, što ova verzija foruma smara po pitanju pp, pa to je strašno! Sad sam redom otvarao svaku primljenu pp i ako je za brisanje onda sam štriklirao poruku i pritisnuo dugme da se poruka izbriše. Međutim sve su ostale neizbrisane. Ne dolazi u obzir da brišem ceo inbox jer tu imam važnih podataka koje sam dobio od forumaša za ove, skoro 4 godine, koliko sam na forumu, ali sam hteo da ih svedem na neki manji broj (oko tridesetak).

Onda sam pokušao da brišem outbox folder i tu sam išao na opciju "uredi forume" pa tamo na empty poslate posle čega me je forum pitao dali li sam siguran. Posle potvrde je kao izbrisao kompletne poslate poruke, al' one su opet tu. Ne znam više šta da radim!:udri:
 
Ljudi, kod starih poruka imate opciju da ih sacuvate lokalno na vasem hard disku i to je najbolje resenje da se ne mlatite sa strikliranjem jedne po jedne poruke, nista necete izgubiti a ispraznicete inboks!
 
kod mene postoji problem kad hocu da udjem u neku temu npr Traktori,slobodna diskusija o ... on mi uvek otvori prvu stranu...zasto je to tako?
 
Nazad
Vrh