Problemi u radu Poljoinfo foruma

Odjednom mi vise nestizu obavestenja na mail.Vec se to desavalo ranije,ali sa starijom verzijom foruma.Sa novom,ovo je prvi put.
 
Kako sad mogu da se vide sve poruke (u svim temama) od jednog člana, kao što je bilo na starom forumu?
 
Da li postoji mogucnost da svaki clan koji postuje i koristi ovaj forum bude bar toliko darezljiv da u profilu postavi bar osnovne podatke tipa(ime ;prezime;mesto u kom' boravi),jer mi se desava da udjem u ozbiljan razgovor sa "nekim" i onda zelim da znam sa kim nesto komentarisem,udjem u profil i tamo nema nista.U stvari kako neko moze da bude aktivan clan ovog foruma, a da nema ni ime ni prezime ni mesto boravka??
 
Trebala su da počnu sankcionisanja po tom pitanju ali se u međuvremenu prešlo na novu verziju foruma pa je odloženo privremeno.Akcija će biti pokrenuta.
 
Na nekim forumima kad se uloguješ izadje obaveštenje "popunite profil da biste nastavili". Jel može to i ovde da se uključi?
 
Bilo bi lepo da kad' se ustabili ova nova verzija foruma,poradimo na tome.Bilo bi mnogo vise medjusobnog postovanja i razumevanja.Na kraju krajeva,ovo je najveci i najozbiljniji forum ove vrste na Balkanu.
 
Koristim Google Chrome, i ovaj intersad me baš smori, ne mogu videti poruke. Već moram ući preko drugog pretraživača.:sjasi:
 
Meeker Add block plus dodatak za Chrome i ukineš koje god ti reklame i baneri smetaju, bilo je već reči ranije o tome vrati se nazad.
 
Pohvala za resen problem sa reklamama sad se padajuce liste normalno vide na Google Chrome!
 
Lokacija je sada postala obavezna.
Svako pri logovanju ce biti opomenut da je postavi u profil ukoliko je nema.
 
Nazad
Vrh