Problemi u radu Poljoinfo foruma

Hvala.
Peto bila je lokacija,nestala je promenom foruma ali namesticu ponovo nije problem.
 
isti problem imam kao što dukej dobio pp (vidim na mail) al nema nigde na forumu...(poruke skupa imam ispod 20, ostalo brisao) .POMOĆ.
 
Novi sajt radi uglavnom ok ,ali rekoh da vam kazem par stvari koje meni smetaju: pretrazivanje je jako lose prije je bilo mnogo bolje..otvori ti tacno taj post koji me interesuje a sad mi samo izbaci temu pa moram da trazim iako ona ima recimo 70 strana...i sto kaze zis opcija pronadji sve poruke kod korisnika je potpuno zbunjujuca i recimo ja pojma nemam gdje je sta sto tu sad...

Kada zelis da koristis pretragu, trzeni pojam moras da stavis pod navodnike (" ") i lako ces pronaci sta zelis.
 
pa dobro , hoće li neko da se smiluje da sredi stvari oko padajućeg menija , ili da se smanji reklama ili pomjeri ili da se traka padajućeg menija pomjeri
ima li neko sluha za ovo da neko zbog toga nemože da koristi forum
 
Slazem se sa savorisom.
Cukaneca dobio sam tvoju poruku ali kolko vidim ti nisi moju,kada ti posaljem jednostavno me vrati u inbox i nista se ne desi!?
 
Sika, poruke tvoje sam dobio a sistem te vraca na Inbox jer je tako podesen ako zelis da to promenis imas podesavanja.
 
To moras sam da podesis kod tebe na kompu. Da ti odma prikaze zadnju poruku koja je napisana a na na pocetak teme.
 
pa dobro , hoće li neko da se smiluje da sredi stvari oko padajućeg menija , ili da se smanji reklama ili pomjeri ili da se traka padajućeg menija pomjeri
ima li neko sluha za ovo da neko zbog toga nemože da koristi forum

Ako koristis Operu kao pretrazivac, instaliraj Opera 11 i nece vise biti tih problema.
 
Savo instaliraj Addblock plus, dodatak za Firefox. Sa njim možeš da blokiraš bilo koju reklamu ili baner kao što je ovaj gore.
To je svakako jedan od obaveznih dodataka ako hoćeš da surfuješ normalno, da te ne smaraju bezbrojne reklame itd...
 
Verovatno, Chrom sam samo probao tako da ne znam, sad ću da pogledam...

Pa da već sam imao instalirano i na Chrom u isto se zove adblock, bez plus.
Pretpostavljam da je i developer isti pošto je i Chrom otvorena platforma.
 
Nazad
Vrh