Problemi u radu Poljoinfo foruma

^ Probaj ponovo, trebalo bi da mozes sada
 
pohvala za sredjenu stvar oko padajućih menija

i pitanje . može li da se napravi opcija kao na starom forumu da ako pišem post a u medjuvemenu od moga čitanja teme do moga postovanja neko napiše poruku prije mene da se pojavi upozorenje ''neko je napisao post priej vas možda bi ste bla bla bla''

ovako dok napišem poduži post ili sakupim linkove slika neko napiše post prije mene sa pitanjem ili obraćanjem meni pa onda ispadne kao da čovjeka ignorišem jer nisam vidio šta je napisao
 
2yjpimd.jpg
[/IMG]
2yjpimd.jpg


Imas zaokruzeno crnim
 
Moze li se uskladiti sat.Ostalo pohvale.Sve sto radi se kvari i ko radi taj i gresi,a vidim da se trudite da se svi problemi otklone.
 
Dajte opciju brisanja svojih poruka bar prvih par minuta,jer ovako nastaje brlja...kao kod mene malocas u temi sejalice...
 
Imas opciju kod slanja privatne poruke da dobijes izvestaj dal je taj kome saljes procitao poruku.
 
ajoj i ovaj bulet
ako kliknem na ''šta je novo'' i pokaže mi teme sa novim postovima a ja ne pregledam sve ono što me interesuje i izdjem odatle , sledeći put kada udjem i opet kliknem na ''šta je novo'' neće da mi pokaže temu koju nisam pročitao (niti otvorio) u prvom pokušaju

znači ako mi se prekine konekcija ili iz bilo kog razloga izadjem iz brovsera a nisam pročitao sve novo nema šanse da ponovim pretragu a da mi u rezultate uključi i ove teme
znači pri prvom pretraživanju vidim nove poruke recimo u temi ''chat'' i ne odem da ih pročitam , ako opet kliknem na ''šta ej novo'' neće mi prikazati da u ''chat'' ima novih poruka koje nisam pročitao

a u **greška materinu i dok objasnim , i jebli vas smajlići , treba mi pola sata da ubacim smajli
stavite ih u ''brzi odgovor''
 
ima dva-tri dana kada hocu da udjem na forum trazi mi da upisem korisnicko ime i lozinku - nece automatski da me prijavi, nije problem al smara
 
Koliko treba biti "neaktivan"da bi vas forum odjavio mislim da je prekratko jer mi se desava da me odjavi dok kuckam poruku mozda 10ak min i zasto moram svaki put da se prijavljujem cini mi se da nema vise opcije prijavi me zauvek ili tako nesto
Hvala
 
Probajte prilikom ponovnog prijavljivanja da pritisnete na "Šta je novo".Otvoriće se ekran kao na slici
2j4oz1d.jpg

Zatim kliknite na kvadrat pored koga piše zapamti me i to je to.
Postoji taj kvadrat i na glavnom ekranu ali se nalazi ispod reklame "GOLDONI".
 
Da li to dugme "Zapamti me?" moze da se pomeri posto se ne vidi od reklame na naslovnoj strani?
 
@Sremac kad hocete da se ulogujete Vi ili bilo ko drugi na forum a ne vidi opciju "zapamti me" idete na ovo sto sam oznacio crvenom strelicom jedan klik i onda dobijete ono sto je prethodno postavio kolega Panonstib i objasnio kako se logujete.
qx9d7s.jpg
 
zasto ne mogu da udjem u opcije;
vasa obavjestenja , moj profil ,kontrolni panel. odjavi se
kad nanesem kursor na te opcije nista ne reaguje
 
Kod mene na Mozili nema ni jednog avatara, a reklama u gornjem desnom uglu skoro cela prekrivena jednom trakom, pa ta traka smeta u pretrazivanju. Kad koristim Chrome sve je u redu... Pa jesam li ja nesto pobrkacio ili je ... izbio neki osigurac?
 
Nazad
Vrh