Problemi u radu Poljoinfo foruma

Savo instaliraj Addblock plus, dodatak za Firefox. Sa njim možeš da blokiraš bilo koju reklamu ili baner kao što je ovaj gore.
To je svakako jedan od obaveznih dodataka ako hoćeš da surfuješ normalno, da te ne smaraju bezbrojne reklame itd...

instalirao ali neznam kako da ga podesim
 
Prvo proveri da li je aktivan, crveni "abp" osmougaonik u gornjem desnom uglu, kada staviš kursor na njega trebalo bi da se pojavi prozorčić sa statusom, bitno je da imaš subscrition bar jedan sajt koji si obeležio u instalaciji.

Kad staviš kursor miša na reklamu pojaviće ti se na desnoj strani "block" klikneš na njega i obeležiš šta hoćeš da blokiraš.

Nadam se da administratori nemaju ništa protiv blokiranja reklama?
 
Imam jedan problem, pokusavam da nadjem forum jagode koji je otvorio nebojsa, mislim da treba da forum radi po principu kao i prethodni, da mi objavljuje samo nove odgovore od foruma na kojima sam ja aktivan a ne svaki da mi izbacuje, mnogo zbunjuje i potrebno je vreme dok se pogleda, ko je sve odgovorio dok nadjem temu koja mene interesuje.

dali postoji mogucnost u podesavanjima da se to podesi :D
 
Ovo je link do te teme

http://poljoinfo.com/showthread.php?497-Jagode

Zatim pri vrhu teme ima opcija za Pretplatu na temu

link.gif

Ode se na opciju Subscribe to this Thead što vi značilo da ćete se pretplatiti na tu temu. Potom će vam se otvoriti prozor u kojem ćete moći da odaberete kako ćete preuzimati nove postove.


link01.gif

Ponuđene su četri opcije, Prva je da vam iz date teme, šalje obaveštenja u vaš Control panel u sklopu foruma, što ja koristim. Druga je da vam direktno po poslatom postu šalje e mail sa sadržajem posta na vašu e mail adresu, Treća opcija je da jednom dnevno šalje sve postove iz teme na vašu e mail adresu, dok četvrta opcija nidi mogućnost da se to odradi jednom mesečno.

Sa e mailovima je stvar da se može poslati po 500 e mailova za sat vremena sa foruma, a ako se pretplatite na drugu opciju, nije baš sigurno da ćete mejl dobiti odmah, pošto ovaj servis foruma koristi dosta članova pa se svima šalju e mailovi. Po meni je dobro da probate sa Prvom ili trećom opcijom, pa ćete videti šta vam više odgovara.

Deluje sve komplikovano, ali posle par pokušaja, videćete sve blagodeti ovog sistema.
 
Dugmence "Idi na prvu novu poruku" opet ne radi dobro. Sad stalno usmerava na prvi post od 05.04.2011. iako sam redovno svaki dan čitao određene teme. E, ne mogu da verujem da to najvažnije dugme na čitavom forumu ne radi kako treba. Džaba milion drugih funkcija i pogodnosti kad najvažnija stvar na forumu ne radi dobro! Stari forum je za ovaj bio izmišljen!!!
 
večeras je i meni se desilo to , klikom na ''nove poruke'' otišao sam u kameno doba , sada već radi normalno
 
I meni su isti simptomi kao i Dukeju. kliknem na nove poruke, posalje me na 5.4.2011. a procitao sam sve poruke recimo do 12.4.2011. Zaista je ovo jako bitna opcija, a ne radi nam dobro!
Takodje ne mogu da obrisem svoj post, vec moram da cimam nekog od Super Moderatora da to urade umesto mene.
Da li ima leka za ova dva problema?

P.S. Za admine: Ako vam treba pomoc za prevodjenje ne prevedenog dela foruma, slobodno me kontaktirajte.
 
Ima, ali treba prvo kolega da označiš poruke pa imaš dole opciju selected messages tu klikneš pa obrisi.... :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće pratiti samo određen broj tema na forumu, da ne pregledam sve teme već samo one koje me zanimaju ?
 
I mene to zanima....? Sada je postao zaista ne pregledan i nekako cudan, prethodni izgled je bio mnogo bolje i efikasnije odradjen. :)
 
Ne moguće je ispratiti sve teme koje nas zanimaju i zaista jeste nepregledno video sam opciju obeleži forume kao pročitane, ali to zahteva da smo ceo dan na forumu i da pratimo po nekoliko stranica novih poruka !
 
ja ne mogu ni da posaljem ni da primim PP!!!!!!!!!

Kada ocu da posaljem PP pojavi mi se prozorcic sa tekstom YOU MUST ENTER A TITLE / SUBJECT!
 
Nazad
Vrh