Problemi u radu Poljoinfo foruma

Mene forum sam odjavi nakon nekih pola sata- 45 minuta. Jel problem do foruma ili ja treba nesto da podesim, posto nigde ne vidim opciju gde biram koliko cu biti na forumu?
 
Kada se sledeci put budes prijavljivao kada upises korisnicko ime i lozinku ispod imas opciju prijavi za stalno tu udari kukicu i onda se prijavi.
 
Ako neko cita ovo od administratora 2 clana imaju problem s lozinkama
velimir
i rajko g milanovac
vec danima pokusavaju
ako neko ima resenje nek mi posalje na pp
ps. niko im ne odgovara na mejlove bar tako kazu
 
ja bih voleo da je ostalo " pokazi odgovore na moje poruke " ali polako snacemo se

Već sam pisao u drugoj temi.
Kopiram.
Sto se tice odgovora na vase poruke i pracenje istih.
Kad se ode u podesavanja odmah ce izbaciti da li ima odgovora na nove teme gde ste pisali.
Tu kao i u linku Izlistaj pretplate sa leve strane mizete oznaciti kako zelite da vas forum obavestava.
Mozda vam trenutno nece slati emailove zbog resetovanja lozinki jer se zna da se ispuca brzo ogranicenje od 500 emailova na sat vremena.
 
Meni se čini da kad kliknem na podešavanje tamo mi pokaže samo teme u kojima sam pisao od kad je nov forum?
 
mnogo zeznut ovaj forum sada prije je bilo lakse se snaci. pogotovo kad trazis nesto tu se nemogu snaci nikako
 
Jedva mogu da se snajdem na ovom novom forumu tako da sam pronasao samo ovu temu koja donekle odgovara za moja pitanja.
Ima 20 strana pa me mrzi da citam sve redom,tako da ako ponavljam neka pitanja unapred se izvinjavam.
Situacija je sledeca:
1.Kako da posaljem poruku,kada pokusam izbaci gresku i kaze ovo:
You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.
Jel ovo znaci da moram da izbrisem sve predhodne poruke ili sta?!
2.Da li ima negde opcija da mi se prikazu samo teme u koji ma sam ja pisao(kao sto je bilo na predhodnom forumu) ili ima samo ovo "sta je novo" ?
 
1 A trebo bi da citas malo i unazad sad ne bi pitao za poruke. Obrisi privatne poruke da budu ispod 100 poruka.
2 Kad budes sad pisao u temu te ce ti obeleziti. Stare ne poznaje.
3 Usput mozes i lokaciju dodati u profil.
 
kada se radi o brisanju poruka da dodam , morate obrisati i OUTBOX jer je i on pun , nije dovoljno obrisati samo INBOX
 
Da li skupno (inbox + outbox) mora biti ispod 100 ili svaki ponaosob? Na mailu vidim da su mi slate pp, i inbox sam spustio na 90 i nešto (outbox nisam dirao) ali i dalje ne vidim nove pp.
 
Zajedno 100. Najbolje ti je da izbrises sve stare i krenes ispocetka, a mozes i da ih sklonis u svoj komp.
 
Kako da ih sklonim u komp, za tekst mi je jasno da ga mogu iskopirati, ali slike ne znam kako. I još, da li to može sve odjednom da se uradi, pojedinačno svaku da kopiram je teški smor.
 
Kad odes na pp imas opciju na vrhu kvadratic da ih stikliras sve. Kad to uradis dole na dnu imas opciju 'izabrane/selected mes../ poruke. Klikom na nju otvara se prozor u kome imas razne mogucnosti sta da uradis sa pp ...
 
Nazad
Vrh