Problemi u radu Poljoinfo foruma

Da li postoji podatak koliko ima prijatelja foruma u odnosu na broj članova :sta:
 
Eto zašto mi nikada nećemo biti složni,ima da nas jašu dok nam oči ne pobele a ovamo svi veliki poljoprivrednici-čist egoizam.
Kada bi samo mesečno davali po 100 bilo bi 500000 i moglo bi se pomoći forumu i nekim članovima koji imaju nekih problema u porodici-nama kao jedinki to nije ništa a dotičnom bi to biko ko kuća
 
Da li bi mogla da se traži neka pomoć od Ministarstva poljoprivrede ili nekog Ministarstva za ruralni razvoj ili nešto slično? Oni finansiraju razne projekte, možda bi mogli dati nešto i za forum?
Forum je edukativnog karaktera i koristi svim poljoprivrednicima.
 
zorancile je napisao(la):
Da li bi mogla da se traži neka pomoć od Ministarstva poljoprivrede ili nekog Ministarstva za ruralni razvoj ili nešto slično? Oni finansiraju razne projekte, možda bi mogli dati nešto i za forum?
Forum je edukativnog karaktera i koristi svim poljoprivrednicima.

Za ovako nešto što predlažeš, potrebno je da se ispuni nekoliko uslova. Prvi je da se reši status foruma. Trenutno je forum privatno vlasništvo koje vodi fizičko lice, a da bi oni uplatili neki novac, to bi se trebalo promenuti, da forum postane pravno lice sa svojim žiro računom. Tu bi bilo naj jeftinije da se organizuje udruženje građana Poljoinfo, koje bi kao udruženje građana imalo svoj račun u banci i tako bi se moglo to odraditi sa tehničke strane.
Ali, kao što uvek postoji neko ali, to bi bila najeftinija varijanta, ali ne i najbolja, a i to što je naj jeftinija neznači da je besplatna.
Za sad forum tako nastavlja da funkcioniše na ovom sistemu, uz pomoć prijatelja foruma ( 12 članova je finansiski pomoglo forum od Septembra meseca i na tome im hvala ), a sad će nešto novca da bude i od reklama.

I da Poljoinfo forum će dok ga ja vodim biti edukativnog karaktera i koristiti svim poljoprivrednicima. :cao:
 
Kome Ministarstvo da neku pomoć taj mora da igra po muzici koju sviraju.Ako mi čllanovi budemo solidarni onda će forum sačuvati ono što ga krasi a to je da je nezavistan i da niko ne utiče na njegov rad
 
u Backom Petrovcu još uvek problem ustvari ponovo ima problema sa forumom zbog blokiranih nekoliko IP adresa zbog Johnyjevih gluposti.
molio bi urednike, moderatore, ADMINA da se to odblokira jer neki clanovi ne mogu redovno da prate forum. hvala
 
Na žalost, trenutno nismo u mogućnosti da odblokiramo te IP adrese, pošto se u prethodnom periodu to pokazalo kao loš korak.

Možda u nekoj skorijoj budućnosti, kad se taj mladić malo počne lepše ponašati.
 
Sledeće greške su se dogodile tokom slanja ove poruke

  • You have reached your stored private message quota and cannot send any further messages until space has been created.

u sent folderu nemam ni jednu poruku, dakle potpuno je prazan.
 
hmmm...da...
u pravu si bio.
evo šta se dogodilo:
prilično redovno čistim inbox, kod ovog prelaska se i ono što je odavno obrisano u inboxu, vratilo nazad.
 
Sta menja opciju NOVO, posto me baci ili na pocetak teme kad udjem ili na poslednju poruku, a recimo napisano je u medjuvremenu 2-3 strane koje nisam procitao...
 
Sad neznam dali je to problem ali kad udjem u opciju "pronadji sve poruke" ako je to umesto moje poruke neke moje poruke su nestale a umesto njih imam poruke nekih članova uglavnom su nestale poruke sa stranice ponovo o GMO .:cao:
 
Novi sajt radi uglavnom ok ,ali rekoh da vam kazem par stvari koje meni smetaju: pretrazivanje je jako lose prije je bilo mnogo bolje..otvori ti tacno taj post koji me interesuje a sad mi samo izbaci temu pa moram da trazim iako ona ima recimo 70 strana...i sto kaze zis opcija pronadji sve poruke kod korisnika je potpuno zbunjujuca i recimo ja pojma nemam gdje je sta sto tu sad...
 
Nazad
Vrh