Problemi u radu Poljoinfo foruma

I ja sam tek oko pola 4 uspeo da se ulogujem. Meni su pre desetak dana nestale sve privatne poruke, ali sam sada pogledao i sve su se vratile :sta:
 
Došlo je do zastoja, ali ne našom greškom. Radimo na sređivanju problema.
 
Bogami kod mene lepo radi, na G. Chromu , sve sljaka...

A da nisu hakovali nas kao sto su hakovali juce ocistimo srbiju :)
 
Stvar je da smo toliko opteretili server, da su nas juče isklučili, jednostavno i bez najave. Tako da smo morali da isključimo deo servisa na forumu, da bi bili dostupni.
Sad je potrebno par dana dok vidimo, šta se može koristiti, a šta ne može.
Što se tiče prelaska na bolji server, za sad nema finansiskih mogućnosti za tako nešto, jer bi morali da zakupimo ceo server samo za naše potrebe. Mada je to u planu da se odradi.
 
novii jel izvodljivo da recimo isključiš onaj facebook like a vratiš servis najnovijih poruka?

Usput, šta misliš o akciji prikupljanja donacija za novi server?
Napraviš znaš onaj stub, gde piše ovoliko para imamo(donji deo) a ovoliko nam treba za novi(i) server i onda donacije :D
 
Za sad ovo sa novim porukama neće biti vraćeno.
A što se tiče servera, to je već malo ozbiljnija priča, koja će sačekati prilično vremena pre nego dodje na red.
 
Hvala Web Portalu PoljoInfo.com
jer me je ratosiljao od glupih pisama u Internet poštanskom sandučetu.

Zahvalan Internet Bibliotekar

Bio sam mlad, tek otpušten iz JNA, slušao sam Riblju Čorbu, bio sam naivan...

Međutim, tri dekade docnije, 2011.-te godine JOŠ UVEK slušam Boru Čorbu ?

Da li je časni Internet Bibliotekar normalan kad kuva Rock and Roll i poljoprivrednu nauku ?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4Hv7ticWWKY[/youtube]
 
valjevac je napisao(la):
I meni nedostaju.A kada pogledam kakva je guzva na "za prsluk uplatili" pomalo se razocaram
Sve junak,do junaka!
Evo moj zemljak,farmer bob,
bunio se prosle godine za kacket i majicu,zasto urednistvo nije produzilo jos malo vremena za uplatu,da bi mogao i on da uplati!Bunio se al' crvenu,izvadio nije.
Sad za prsluk,vice "uzimam,100%" ,kad sam mu spomenuo okvirnu cenu prsluka,ufff kuka,sad ga nema,kao sunca,cuti negde u zapecku jer nas je zeznuo i za put u Jasu.


Al' zato kad forum "pukne" svi su tu da kukaju,zasto je forum pukao?
 
Nazad
Vrh