Problemi u radu Poljoinfo foruma

Opet je sve ok kod mene. ::svaka cast::
 
Mali medved je napisao(la):
Ono što piše Google oglasi u banerima gore i dole na sajtu.
Ali vidiš rade oba, čudno... Moja loša procena, ili to ili je admin haker! :bravo:
Neke stvari mi postaju jasnije, nisi ni svestan koliko si blizu. Al prepustimo stručnjacima da otkriju kvar.
Inače opet ne radi na Google Chrome.
 
Opet blok, morao sam preko Opere :udri:

vd0con.jpg
 
Nije to stvar do "brovsera" već je u pitanju stalni napad virusa. Ja koristim Chrom i na Linuksu nemam nikakvih problema, a kad sam probao na Windovsu imao sam stalne napade na sistem, inače na Windovsu koristim Avast i u jednoj konekciji je "uhvatio" sedam napada. Postoji neki ozbiljan problem, a nadam se da će ga admini rešiti.
 
Forum je interensantan, svaki dan je sve posećeniji, počeo je da smeta.Ljudima koji održavaju forum treba dosta napora da se izbore.Verujemo u vas i vašu stručnost i požrtvovanje.

Iz tog iz drugih razloga u ponedeljak šaljem uplatu za prsluk.

::svaka cast::
 
mityoo je napisao(la):
I meni je isto izbacivalo, neznam dali je stvarno virus, meni anti virus ništa ne javlja, a u podešavanjima se isključi javljanje i onda se može ulogovati i sa firefoxom!
Označio sam na slici u opcijama gde treba isključiti!

qyioh5.jpg
Moram sam sebe da citiram... Već sam postavio rešenje za sve koji nemogu da se uloguju preko mozile! Samo treba demarkirati polje koje je označano na slici....
 
Jedino je problem što oni koji ne mogu da se uloguju, nemogu ni da pročitaju ovo.
Stavite na Facebook rešenja problema.
 
Nazad
Vrh