Priplodni materijal

Posle koliko vremena od lučenja prasadi krmača ima teranje?
 
Evo i ja da se malo pohvalim,ja drzim Pietrena u cistoj rasi,ove jeseni sam nabavio sa farme Union MZ cistokrvnog nerasta Pietrena sa zavrsenim testom i pedigreom,takodje sam uspeo da izvucem i suprasnu nazimicu ciste rase (Pietren)0na takodje ima zavrsen test l.a. klasa ,koja je pre mesec dana donela na svet 11 komada ,svi su zivi i zdravi,vrlo sam zadovoljan kvalitetom...Otac od prasadi je takodje cistokrvan Pietren...
Pozdrav svima...
:osmeh:
 
Ako moze neko da objasni(konkretno),na sta se najpre odrazi prevremeno pripustanje nazimica.Mozda je pisano o tome,a ja nisam naisao na tu stranicu:sta:.Ja imam odredjena iskustva sa jednom takvom(pripustena pre ovih rokova i kilaze koji se spominju).Naime, imala je kratak vek(reproduktivni).Sa 3.god. starosti,nije vise mogla da se oplodi.Do tada je imala dobre rezultate.Mozda je to slucajnost?
 
54j9rq.jpg
k2gt38.jpg
k3m2dd.jpg
Moje nazimice stare 4.5 meseca i teške oko 75 kg inače jorkšir * landras
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Dule stvarno su extra nazimice ,puj puj da neureknemo. I ja sam drzo ovu kombinaciju dugacke lepe a opet imaju i plecke i butkice jako mesnata sorta imam slike slanine postavicu da pogledate kakva je to lepota .
 
Ako se krmača nebi od prvoga puta pripatila posle koliko vremena bi opet potraživala?
 
Nazad
Vrh