Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Do pre godinu dana sam imao 7 naima a sad imam 2.Lepo se one prase nisam imao ispod 13komada ali od pocetka ove godina morao sam da ih sklanjam jednu po jednu.Dobile problem sa nogama posle prvog ili drugog prasenja dok ostale jorksirke nisu imale taj problem.
 
Odg: Priplodni materijal

To je losa strana drzanja zatvorenog tipa.Da mogu da setaju po zemlji bilo bi OK>
 
Odg: Priplodni materijal

Nikola.KV je napisao(la):
Ma nema sanse.Znas li posto su naime sa papirima?
Ma lepo pise covek kad bude dobra cena ( verovatno ta dobra cena bi bilaoko 3-4 e sa ovom cenom hraniva)
Post je spojen: [time]1292707416[/time]
_________________________________________________
mislim da nema naima bez papira
 
Odg: Priplodni materijal

Kad sam zvao letos nekog lika u Pivnicama,ili tu negde,bile su 800e sa papirima.
 
Odg: Priplodni materijal

Danas razmisljam o kupovini jedne suprasne nazimice , stoga ako neko ima nesto da ponudi moze na pp , prednos landras i sto blize
 
Odg: Priplodni materijal

Dali je neko cou za novu rasu svinja cini mi se da se zove La Koma ima ih u Vrbaskom repro centru.
 
Odg: Priplodni materijal

10wk1hk.jpg

sta mislite ima 8 meseci ? veliki jorksir :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

to je zbog ishrane hranim ga kolicinski slabije od ostalih ,jel on sad ima neku drugu namenu ne treba mi on sad sa 200 kila, a od proleca kad ostane bez alata e onda ce mi smetati ako za 29ti ostane spicast al ne verujem ... :)
 
Odg: Priplodni materijal

Opstina Sr. Mitrovica je raspisala konkurs za dodelu suprasnih nazimicaa za poboljsanje rasnog sastava u vrednosti od 2.4 miliona din. i to su nepovrana sredstva , bilo prijavljeno oko 50 ljudi( znaci svakom po 48 000 din)
Medjutim kako se pojavila kuga na Farmi u Velikim Radincima ( sve ukazuje da je neka namestaljka )sve je stopirano
Zatim je raspisan konkur za nepovratna novcana sredstva isto za kupovinu nazimica javilo se 159 ljudi i svako dobio po 15 000 din , stim sto mora doneti racun ili kupoprodajni ugovor o kupovini rasnih nazimica do kraja aprila
 
Odg: Priplodni materijal

Karalic je napisao(la):
Moja krmaca , sa prasicima...
Oprasena 21.07. ::000:: ::000:: ::000::


2exvhi0.jpg

2z7rdrm.jpg

z4zmc.jpg

2ahw4cx.jpg

11uhmy1.jpg

fu05df.jpg

Post je spojen: [time]понедељак, 13. септембар 2010. 13:46:38

Ovo su moji prasici kad su imali manje od dva meseca, od Tiborove krmace... ::000::
Majka je imala dvadeset sisa, a njena prasad osamnaest i sesnaest sisa.
Zadrzao sam dve nazimice za dalji priplod od nje , i dve za tov... Ako zelite mogu da okacim i njihove slike , cisto da vidite kakve su sada, sa skoro sedam meseci..
Majka je Yorksir i Landras, otac Pijetren (Kurta) :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh