Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

moram da je pratim sta ce da bude u sledecem terminu ,, mada tada cu da vidim tada da li je suprasna ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1292232657[/time]
_________________________________________________
@Nikola.KV
pa iz tog razloga mi treba prase za priplod.. da obnovim u slucaju da me ova izradi pa ide na prodaju ::lose::
 
Odg: Priplodni materijal

kako bi najlakse mogao primetiti dali je krmaca suprasna osim sto ne trazi vise posle pripusta na vepra
 
Odg: Priplodni materijal

Pa trebalo bi da je ostala suprasna, malo joj raste stonak na potrbusini i bokovima.... to se da primetiti :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

Ja sam moju Jorkširku odbio prošlog ponedeljka i odmah dao Španski PG-600.Juče potražila i danas mi je stiglo seme Jorkšira (Dijamant) iz Agronora na bus.Drugar doterao nerasta traktorom u korpu ona stoji kao ukopana a ja joj ubio kontra navoj :haha:.Ovo je ponovljena kombinacija.Imala je oprašenih 18 kom. a očuvanih 15 kom.Svi prasići idu za priplod :D.
 
Odg: Priplodni materijal

Samo na taj način može da se obnovi uništeni stočni svinjarski fond.Napred i živ bio, pa ako možeš radi a ako ne napusti pre nego svinje unište godinama stican kapital :sreca:
 
Odg: Priplodni materijal

Sta mislite oce li dogodine biti boljitka sto se tice cene svinja.
 
Odg: Priplodni materijal

Nadam se i ja bolje jer odnos hrane i zive vage nije normalan,cale mi vice okruni kokuruz i prodaj nemoj da se mucis ,ali ja se jos uvek
nadam boljem.
 
Odg: Priplodni materijal

Jedno pitanje dali na naimu mora striktno da ide p 76.
 
Odg: Priplodni materijal

Sada imam jednu mladu naimu i jednu mladu hemsir pietren a sve ostalo sam strapao u kulen.
 
Odg: Priplodni materijal

Tibor, ::svaka cast:: mada,ima jos dve linije solbek i nekar,on je jos,lepse konstrukcije.
 
Nazad
Vrh