Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Gde ima da se nabavi seme od p76 doktor veterine jedan mi je rekao da prasad dobijena od naime zenke nisu lose za priplod nego da je to propaganda da bi ovi sto proizvode naime tukli lovu.
 
Odg: Priplodni materijal

Nocas mi jednoj Pietrenki zviznulo srce na prasenju.
 
Odg: Priplodni materijal

Bio carski rez ali je srce izdalo to je zadnja pijetrenka sto ce uci u svinjac,Sa kojim kombinacijama se naima dobro jos pokazala.
 
Odg: Priplodni materijal

i meni je letos jedna krmaca preko 200 kila isto tako otisla, samo sam je nasao 2gi dan posle prasenja izvrnula se puna joj bila usta neke pene..
 
Odg: Priplodni materijal

nasao sam se u cudu prosle godine na prasenju .... umesto prasadi izlazi ..cerveks.. i guzno crevo svu prasad sam morao rucno da izvadim zavlacio sam ruku u oba kanala prasenje trajalo 12 sati pa usledilo usivanje vulve i cmara uhhhhh utovio i prodao ::lose::
 
Odg: Priplodni materijal

Мoja krmaca (letos se prasila) dobi injekciju vitamina i minerala, dao veterinar moj drug, kad dobi neku penu po ustima, pade, strasno..Odmah ledene obloge oko vrata, masiranje (lagano ) dojki sa ladnom vodom..A pena samo izbija ! Jedva sam je spasio! Ma nek se goni i on i njegovi minerali i vitamini..
 
Odg: Priplodni materijal

I meni se isto tako jedna pijetrenka letos prasila 16 sati drug nekom kukom vadio prasad muke zive i jos na to mala cena prasadi sistemacki nas unistavaju kaze moj cale 2001 prasad bila 180 dinara a danas ovo cista bruka.
 
Odg: Priplodni materijal

hristos se rodi . da se malo dogradim na temu oko priplodnog materijala .i ja se bavim svinjarstvom ali moja iskustva govore da je za majku najbolje imati landrasaili joksira ili F1 izmedju nih
 
Odg: Priplodni materijal

Moje suprasne nazimice
6rkj13.jpg
 
Nazad
Vrh