Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Hvala Vam.. Mada mislim da zasluge pripadaju clanu Tiboru (od njega sam kupio suprasnu krmacu).
Imao sam priliku da vidim njegove suprasne krmace, i verujte mi na rec, to treba videti... Lepotice prave. :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

ma Zoki iz Zice ..kao prijatelju da ce ti za 600 Eura a seru po nedelju dana samo detelinu ..kada sam kupio 2 suprasne pred prasenje odro me ko jarca ali nece vise .. :haha: :haha: ha ha znam za jadac ali u fazonu ma lako cemo posto me je 'ebo na suvo cekao me za pare samo tako..pa sam mu prodao " Gebijev" koncentrat tu sam mu naplatio debelo ..odoh u OFF.. jjbg
 
Odg: Priplodni materijal

Ma kakav Zoran,ja mislim na ozbiljnije odgajivace.Dragan iz kovanluka prodaje,dobri i za svaki dzep,od 300-600e,zavisi od krvi.Bio sam na farmi,perfektno.
 
Odg: Priplodni materijal

Grujo, odes lepo, vidis sta hoces, kilaze imaju razne i razni termini... Izaberes i dogovoris se za cenu, a prvopraskinje od deset (jedanest moja) komada pa do petnaest i sedamnaest komada..A krmaca dvadeset sisa , uvek ima dovoljno..
A Majke su , to je cudo jedno..Imam kavez za ukljestenje, i ukljestio sam je, mada nije ni trebalo koliko je mirna.. I pitoma. :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

dobra rasa dobra krv... moje su ..nemam reci samo se maze ... a kako i sta sam sve cuo ,, ne kupujem sve i svasta :D :cao:
Post je spojen: [time]1294059535[/time]
_________________________________________________
Nikola.KV je napisao(la):
Ma kakav Zoran,ja mislim na ozbiljnije odgajivace.Dragan iz kovanluka prodaje,dobri i za svaki dzep,od 300-600e,zavisi od krvi.Bio sam na farmi,perfektno.
uzeo sam prosle godine kod njega joksir-landras ..povukla na joksira ..dobra majka i prasi do 15 kom sve odrzi :D
 
Odg: Priplodni materijal

156c0u0.jpg
14wsuit.jpg
1ypjid.jpg

Moje nazimice, oprasene 21.07.2010. Godine
 
Odg: Priplodni materijal

Hvala Vam na pozitivnim komentarima.. :ppozdrav:
Lagao bi Vas kad bih rekao da mi nije prijalo.. :cao: Nego, vec sam rekao u nekom od prethodnih postova...Ne prodajem iz prostog razloga jer je naprosto neisplativo, i zato sve ima sam da izjedem ::prica::
Ali zato , mislim da Tibor ima na prodaju.. Uostalom ni meni nije bilo bas blizu da idem po krmacu..Do BGD-a oko 70 pa do Temerina oko 115 = 185*2= 370 km
Ali, isplati se :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

Znam da ovo nije tema za oglase, ali ako nekoga zanima suprasna nazimica ciste rase Veliki Joksir, roditelji nazimice uvezeni iz holandije, imam jedu na prodaju. Posto nju drzim kod dede, a kako ga polako zdravlje izdaje, hocu da ga resim te obaveze! Nazimica se nalazi u Starom Zedniku, opstina Subotica, termin prasenja 22 mart. Sva pitanja mogu na pp. Pozdrav
 
Odg: Priplodni materijal

stavi sliku
Post je spojen: [time]1294130440[/time]
_________________________________________________
na pp mi posalji cenu
 
Nazad
Vrh