Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Čovek će da se igra farmera, a njesra u svinjarstvu i to žešće :udri:
Nije ovo facebook pa ako propadne nije bitno, ovde ode imanje ko od šale i nema nazad :udri:
 
Odg: Priplodni materijal

Nema više biznisa ako se nema sigurno tržište, prošla su ta vremena da se naslepo tovi i daj kome daš :udri:
 
Odg: Priplodni materijal

Kod mene su krmace landras Svedski a navodno otac budućih prasadi je komb pietren+ durok + danski landras
Videćemo šta će da ispadne od svega toga.Šareni sigurno a dalje ...
 
Odg: Priplodni materijal

Landrasi,naravno.I neka komb sa njim.A ovo melezenje,po principu "svako svakog" ::lose:: ::lose::
 
Odg: Priplodni materijal

Čudno mada i ne mora da bude neki škart,nisam do sda čuo da se neko žalio na poreklo prasadi.
mmmm a tek kada su na ražnju nema brige ko je mama i tata :D
 
Odg: Priplodni materijal

Nisam bezveze uzeo tu prasad krmace iz te kombinacije sa joksirom daju izuzetnu prasad.
 
Odg: Priplodni materijal

molim forumase da mi kazu gde u vojvodini ima (registrovana) farma koja prodaje suprasne krmace
 
Odg: Priplodni materijal

Ako želiš suprasne krmače Velikog Jorkšira ima ih farma Farkaždin.Prodaju ih u 90 dana suprasnosti.Osemenjene su u čistoj rasi ili sa landrasom (F1).Za broj telefona se javi se na PP :cao:.
 
Odg: Priplodni materijal

Duzinu su povukli na landrasa gradju na duroka a boju na hemsira.
 
Odg: Priplodni materijal

gagi77 je napisao(la):
Ako želiš suprasne krmače Velikog Jorkšira ima ih farma Farkaždin.Prodaju ih u 90 dana suprasnosti.Osemenjene su u čistoj rasi ili sa landrasom (F1).Za broj telefona se javi se na PP :cao:.
Mozes i meni poslati broj te farme
 
Odg: Priplodni materijal

pripistio duroka pod vepra . ..uspesno...6 dan trazila... :D sledeci termin da proverim sta je uradio nema nikakve simptome sav srecan..javlja se uvecanje vulve u tacnom sledecem terminu ja pod vepra (ma ne da mu i to ti je ) tri dana za redom ma ne da ... pitam se sta joj je ? otekla vulva .. a ne da da je zaskoci a i on je nezainteresovan ko da nije sa njim u box-u ,,danas se smanjila vulva i opet pod vepra ma nece .. mozda je suprasna .... da li je neko imao ovakav problem.... ::namigivanje::
 
Odg: Priplodni materijal

Lazno teranje.
Meni se desavalo sa kujama,posle ultra zvuka ispostavilo se da su vec skotne.
 
Nazad
Vrh