Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

Kod mene je pomoglo mazanje masinskim uljem.
 
Odg: Priplodni materijal

pa ne znam nidzo,mislim da je bar mi se tako ucinilo da je tvoj najbolji pa onda ovaj zato sam uzeo njega
Post je spojen: [time]1291545879[/time]
_________________________________________________
ma imam i ulja,mogu probati i sa njim.kako si mazao samo po ledjima?
 
Odg: Priplodni materijal

Ta dva su bila u igri za mene,al sam se odlucio za ovog jer ima malo duze noge,a meni su krmace visoke.
 
Odg: Priplodni materijal

ma kakav bude.videcemo.ovde ovakav nema.mislim da imam samo ja ovakvog.
Post je spojen: [time]1291546123[/time]
_________________________________________________
hvala entuzijasta!
 
Odg: Priplodni materijal

Kompletne,natopio sundjer i cele ih premazao.neutralise im mirise,i onda neznaju da su iz razlicitih legala.
 
Odg: Priplodni materijal

Malci majka landras x jorksir,otac landras
se9elt.jpg
.
 
Odg: Priplodni materijal

Nazimice od hemsira sam poklao od njih dve sa po sto dvadeset kila prosek samo 12 litara masti, nisam hteo da ih pripustam, nabavljam prasad od joksira i na njih cu pustati malog od hemsira i pijetrena mislim da je to mnogo bolje.
 
Odg: Priplodni materijal

Pa vidis to ti je greska ,u svakoj krmaci moze da se zaglavi prase i to nekada zavisi od uslova drzanja broja i velicine prasadi izbora nerasta sirine porodajnog kanal>........Tako da to pravilo ne stoji
 
Odg: Priplodni materijal

Stglo je pojacanje na moju farmu-dve krmacice... Krmacice su kupljene od Zorana Kostovica iz Kraljeva...
27wrlv8.jpg

Post je spojen: [time]1291741350[/time]
_________________________________________________
35lcc9g.jpg

1zf329s.jpg

1y02nk.jpg

34j29nd.jpg

2wfiwj7.jpg

28knitt.jpg

2up785y.jpg
 
Odg: Priplodni materijal

Koja je razlika izmedju Belgijskog i Nemackog pietrena.
 
Odg: Priplodni materijal

kishrobert ne zaboravi i nerastova posto sam i ja uzeo neki dan pre darka gm jedno musko prase.postavio sam sliku na proslij strani.ima covek svinje svaka mu cast.
 
Odg: Priplodni materijal

ma jok. :D
onako iz zezanja,k'o sto rekoh meni se ti pietreni sa dugackom njuskom ne svidjaju,al' onog gileta sto si postavio,tog ne bi odbio za razanj :D.
 
Odg: Priplodni materijal

Kod nas se pietren sa kratkom njuškom teško prodaje jer je od takvih svinja previše posno, suvo i neukusno meso. Ovo kažem sa rezervom jer je pietren samo jedan a ovo su sitnije varijacije na istu temu (meleženje).
Kada se budemo nekad sreli i upoznali uživo, jedan Gile će dati svoj mladi život. :cao:
 
Nazad
Vrh