Priplodni materijal

Odg: Priplodni materijal

"napucana zenska retko kad je dobra majka, ona se samo ponosi svojim izgledom i nicime drugim, nadam se da se razumijemo. "
Pa brate ovo je svinja,nije sponzorusa :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Priplodni materijal

Ma salio sam se ja to. Imao sam drukciju koncepciju u glavi ali je tako ispalo... Dace Bog da bude i hleba a i svega ostalog od ove nase muke. :ppozdrav:
 
Odg: Priplodni materijal

Za pietrenke mogu reci da uopste nisu lose majke samo se tesko prase, mi smo morali nekom kukom da cupamo prasice,moji prasici pietren durok su sa 60 dana imali prosek 24 kilograma.
 
Odg: Priplodni materijal

Sta da pripustim na nazimice 50 posto hemsir 37,5 pietren 12,5 belgijski landras.
 
Odg: Priplodni materijal



Uploaded with ImageShack.us
Post je spojen: [time]1291544335[/time]
_________________________________________________
ovo je vepric od zorana kostovic-stigao u petak.a belu planiram za priplod.molim za vase misljenje?
 
Odg: Priplodni materijal

Za veprica sam ti rekao da su vrh,jer sam ga video uzivo.To je onaj malac sa kratkim i jakim nogama,imao tacku od markera na dupetu?
Malecka deluje Ok,dobra forma butova,jake prednje noge,cini mi se da ima i solidnu duzinu.
Jel prestalo ujedanje?
 
Odg: Priplodni materijal

ma procice ih ludilo ujedanja, neka su ti korisni :ppozdrav:
nisam probao ali cuo jesam :haha: da tako kad se sastave prasici iz 2-3 legla dobra fora je ubaciti im plasticnu flasu(2-3komada) i zavrnuti cep i oni onda nju vitlaju po boksu :D
 
Odg: Priplodni materijal

ma nadam se da ce proci sa ujedanjem.
Post je spojen: [time]1291545665[/time]
_________________________________________________
jos malo se dzarkaju ali bice valjda dobro prskao sam ih rakijom ako nesto pomogne
 
Nazad
Vrh