Prikolice

U Mitrovici,pored ulaza na šećeranu,zaboravio sam kako se zove čovek.
 
Na koji bi nacin mogao dignuti rudu za par cm u pitanju je tehnostroj jednosovinka,kad je kacim za 539 dosta je nisko i moram da vodim racuna da ne zaglavim a desavalo mi se vec.Svejedno da li je kacio za onu poteznicu koja se dobija uz traktor ili bila ona automatska kuka.ruda od prikolice je jako nisko
 
Ma mislio sam da li ima kakva posebna vuca koja bi mogla malo izdignut rudu a da secem istu i popravljam to ipak ne bih
 
Da li ima neke veze u kom je položaju ventil?
cf989b1c82aa8d73ce5f2ff5b7c01816.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Ima veze i tri položaja.Jedan ti je da ispustiš vazduh iz boce i da nemaš kočnice.Drugi ti je da koči na pola kapaciteta a treći da zabada u mestu, toliko da možeš da proletiš kroz šoferku od traktora.
 
Pomislio sam možda imaš drugi tip,stariji,on ima samo tri položaja,i malo su kontra od ovog...e taj stari kad je ispravan i sa starim tipom doboša(veliki) na zmajevki koči ko auto,u mestu...
 
Nikako dok se ne natovari. Kod mene u selu ima majstor koji to radi. Kad uradi budd bolje od originala.
 
Pricao sam sa jednim likom sto ima tandemku turkse proizvodnje,kaze da mu pukla ruda i sve se razljebile stranice koliko je lose odradjena..kad je tovario kukuruz sve je solio za sobom,mnogo je los materijal..razocarenje veliko

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pokusavam da se setim za koju mi je rekao tacno...novu kupio i sve mu se to desilo,kad je zvao da reklamira i trazio novu oni mu rekli da ce doci da pogledaju prvo stetu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
A sta je tovario kad se lomila, da nije kakav kamen ili sljunak?
Jednom sam dao prikolicu liku i sav pod deformisao tovareci neke betonske komade sa bagerom u prikolicu

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Tovario kukuruz u zrnu i klinac mu prisao i kaze cale ti ces to da tovaris ceo dan kad on pogleda sve se stranice razljebile i kulja iz nje kukuruz

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Covek tako reko i njegov radnik potvrdio,sad ako lazu sebe lazu ne mene

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh