Prikolice

Nudi mi tu jedan covek iz okoline pa reko da se raspitam kolko bi to vredelo.Stranice su pretrulele od njih nema nista patos i on je blizu ali sasija je dobra.Gume lose i nema klipove za kipovanje neko ukrao dok stajala u vocu.
 
Pa sto je ne slikas i ne postavis slike. Tako nam je mnogo lakse da ti kazemo cenu.
 
Bio sam pre nedelju dana,zarasla u korov.Meni je tel u kvaru pa nemoguda slikam ali ako nesto odlucim slikacu sa caletovim.Gume su siroke,balonke.A nigde nisam nasao u oglasima samo sasiju pa neznam cene.
 
@Ljakse pretera ga sa cenom,drugar je prodao lane zmajevku sitni rol,limovi dobri,pod metalni,instalacije sve nove,gume dobre uzane,registrovana za 2300e(toliko je trazio) i farbane su pre par godina.
 
Kao prvo ko nije uzeo sam da remontuje zmajevku nezna kakav je to posao težak.Drugo nema licitacija,(nema šasija) šasija 8 tona oko 2500 evra,gume nove 4 kom. 820 evra,stranice 82000 din.,patos 220 evra,zakačaljke 150 evra,farba 150 evra,fali ovo fali ono 50-100 evra.I kolega nedeljno radnici 500 evra.I naravno IMT...
 
Remont je vrlo nezgodan i nezahvalan posao radiš od jutra do sutra a ne odmiče skoro ništa
Kada treba da se naplati svima skupo "malo si vario malo si brusio i ofarbao i hoćeš tolike pare", a niko ne pita koliko košta materijal , gorivo treba nabaviti sve to ,struja ,izgubleno vreme a na kraju treba imati i alata i prostora da se sve to uradi

Kod mene u Raškoj dunđeri (tako ja zovem građevince) stave alat u kesu i 30-50 € nadnica kako koga zakače na udicu

Da su skupe te prikolice jesu ,ali i skupi su materijali za remont a rad više niko i ne ceni

Izvinjavam se ako sam izašao iz okvira ove teme
 
Jeste skupa Zmajevka remontovana,a nova košta oko 11000 evra,po meni kad se izremontuju bolje su nego nove...pa opet kupiš dva za tu cenu.:osmeh:
 
Da baš tako , veoma lepo rečeno , još ako sam čovek odradi remont onda zna šta ima ::super:: , a ostane i ::novac::
 
Nazad
Vrh