Prikolice

Godina proizvodnje je razlika.A 486(novi) trostrano kipuje 8 tona.
 
Poslednja izmena:
ndpuv7.jpg
[/IMG]
 
ljudi,ja imam prikolicu i nemam pojma koja je marka ili tip (smešno zvuči,al je istina!) ...naime,kupio sam je pre par godina bez papira u zapustenom stanju,kaze mi prethodni vlasnik da je ta pikolica iz neke propale zadruge i da su 70-tih god dosle u tu zadrugu u kompletu sa Zetorima Crystal...zao mi je sto nisam u mogućnosti da stavim neku sliku,ali mogu bar malo da je opišem...ima mnogo jaču šasiju od zmaja,na prvi pogled imaš utisak da je kamionska..teška je,prazna ima 2850kg,stranice su 5m u duzinu i 2,30 u širinu...ne znam kakva joj je originalna boja stranica jer je sve bilo rdjavo,šasija je bila sive boje. - pokušavao sam da isčačkam po internetu nešto ,ali bezuspešno...rekoh ajde da napišem nešto o tome,mozda neko zna.
 
To je cehoslovacka Motokov ili Bss ima od 7,9,i12tona,moj drugar ih sada uvozí i prodaje po 1400evra sa papiríma i carinom.
 
vidiš,čak i tako,kad znam šta da tražim na net-u,vrlo malo podataka ima o njima...a strašne su prikolice... izgleda da ova moja je BSS od 12 tona,ali ja ne mogu toliko da je tovarim jer mi gornje stranice nisu original,pa je izgubila na visini. - još jednom: hvala na informaciji,komšija!
 
Kolko vredi sasija od Zmajeve prikolice od 7 t bez stranica i patosa i bez papira??Sasija je dobra nije uvijana niti lomljena.
 
Nazad
Vrh