Prikolice

Skoro pa spremni za sezonu,prosao tehnicki i traktor i prikolice

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li se neko skoro raspitivao za prikolice, planiram kupovinu nove od 8 tona, kakve su im cene da li ima nesto do 10, 12000 e?
 
To niko vise ne zna,cene skacu stalno..juce sam se bas cuo sa ovima iz MBV-a sta god da sam ih pitao kazu mi cene se stalno menjaju ne pitaj nista.😁 proveri na sajtu njihovom tu ti sve pisu cene i od opreme sta zelis
 
Gde su ukucani brojevi na zastava kosovkama prikolicama? Imam jednu i hocu da je legalizujem ali strugao sam saberom sve redom i nista
Da odgovorim sebi i ako nekoga ikad bude interesovalo posto sam dobio na vise mesta istu informaciju:
Na navedenim prikolicama jedino gde postoji broj je na plocici i nigde vise. Tako da, ko nema plocicu ne moze ni da registruje
 
Da odgovorim sebi i ako nekoga ikad bude interesovalo posto sam dobio na vise mesta istu informaciju:
Na navedenim prikolicama jedino gde postoji broj je na plocici i nigde vise. Tako da, ko nema plocicu ne moze ni da registruje
Ja registovao zmajevke a nisu imale plocice samo broj na sasiji,malo mi srao pa sam mu reko ima na najlonu pa cu mu doneti blanko nek kuca i svoje ime ako zeli a imam i nasicanku 4t kiper pa sam trazio broj na sasiji nisam nasao a drugi mi je rekao ako imam staru saobracajnu samo nek iskucam ja broj na sasiji

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Sa koje strane (leve ili desne) da ugradim šiber, imal kakvo pravilo ili svejedno?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Moje na dubravi 8 tona bile na 3 bara naduvane fabricki ,gume se krivile skakutala prikolica htela vucu da otkine ,kaze drugar maksimum je polovina od broja platana krenuo da ih duva na 7 bara reko stani bog te jebo dosta je na 5 eno stoje kao puska utegnuto pune tereta
 
Nazad
Vrh