Prikolice

Da li je neko reparirao ovakav ventil ili ima informaciju gde bih mogao da nadjem set za njega ili uopste zna ko je proizvodjac ovog ventila? Ide na zastava prikolice
 
Posto niko nema iskustva, napisacu do kakvih sam informacija dosao posle vise razlicituh upita na sve moguce strane.
Takav, 50-2211 ventil je zastareo skroz i nema delova za njega. Mozda bi moglo pojedinacno da se manzete prave ali bi kostalo poprilicno.
Kupicu noviji tip sa regulatorom, izadje izmedju 8 i 9000din nov.

Da ponovim opet pitanje od pre par stranica.
Gde su ukucani brojevi na zastava kosovkama prikolicama? Imam jednu i hocu da je legalizujem ali strugao sam saberom sve redom i nista
 
Ja imam nasicanku pa isto nema broj ali taj na tehnickom mi je rekao ako imas broj u saobracajnoj pa samo odkucaj na sasiju i procice

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li je neko reparirao ovakav ventil ili ima informaciju gde bih mogao da nadjem set za njega ili uopste zna ko je proizvodjac ovog ventila? Ide na zastava prikolice

Da li je neko reparirao ovakav ventil ili ima informaciju gde bih mogao da nadjem set za njega ili uopste zna ko je proizvodjac ovog ventila? Ide na zastava prikolice
Ovo je stari tip prva petoletka, ja sam slao pre mesec dana u Trstenik na remont 6 meseci garancija
 
Stari tip ventila, jako dobar ali najčešće bez delova za reparaciju. Gde ima novi tip za 8-9000?Okaci link ili broj ako možeš. Ja sam nedavno gledao cene od 12000 pa na gore sam nalazio.
 
Ja imam nasicanku pa isto nema broj ali taj na tehnickom mi je rekao ako imas broj u saobracajnoj pa samo odkucaj na sasiju i procice

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Jel moze da se registruje ranije registrovana prikolica? Prosli put je uslov bio da prikolica nikada nije bila registrovana..
 
Jel moze da se registruje ranije registrovana prikolica? Prosli put je uslov bio da prikolica nikada nije bila registrovana..
Aj malo pojasni? Ta nasicanka ima stare tablice pa bi da je prevedem na sebe i na nove tablice, a zmajevke koje sam jesenas kupio iako imaju nove tablice moram na tehnicki i da menjam tablice

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Posto niko nema iskustva, napisacu do kakvih sam informacija dosao posle vise razlicituh upita na sve moguce strane.
Takav, 50-2211 ventil je zastareo skroz i nema delova za njega. Mozda bi moglo pojedinacno da se manzete prave ali bi kostalo poprilicno.
Kupicu noviji tip sa regulatorom, izadje izmedju 8 i 9000din nov.

Da ponovim opet pitanje od pre par stranica.
Gde su ukucani brojevi na zastava kosovkama prikolicama? Imam jednu i hocu da je legalizujem ali strugao sam saberom sve redom i nista
Ја имам исто Косовку али не могу нигде бр шасије да нађем. Имам плочицу и на њој све бројеве али на шасији нигде.
 
Aj malo pojasni? Ta nasicanka ima stare tablice pa bi da je prevedem na sebe i na nove tablice, a zmajevke koje sam jesenas kupio iako imaju nove tablice moram na tehnicki i da menjam tablice

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Kod tebe je onda sve regularno, samo da ukucas broj.. Pomislio sam da ces na 2 svedoka pa zato pitam da li je uslov da nikada nije bila registrovana..
 
Stari tip ventila, jako dobar ali najčešće bez delova za reparaciju. Gde ima novi tip za 8-9000?Okaci link ili broj ako možeš. Ja sam nedavno gledao cene od 12000 pa na gore sam nalazio.
ventil.rs
Jednokruzni ventil + regulator sile = 8646din
Tako su mi na mail poslali. Dosta usluzni ljudi
A upravo sam poslao mail petoletci pa cekam odgovor. Jbg imam dva komada i steta je da bacam kad vec imam i ako mogu da se srede
 
Kad sam je kupovao video sam da se vodi na pokojnog dedu pa sam rekao sinu da to sredi i sad imam papir od advokata da je naknadno pronadjena zaostavstina pa prebacena na sina a koliko je on to platio nemam stvarno pojma ali odmah sam isao na tehnicki da taj lik vidi jel valjaju papiri

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ovo je stari tip prva petoletka, ja sam slao pre mesec dana u Trstenik na remont 6 meseci garancija
Ja sam im slao pre godinu dana sliku ventila isto sa Zastava prikolice i rekli su mi, da ventil nije njihov i ne rade remont. To su rekli iz Petoletke. Mozda si ti slao u drugu firmu.

Tapatalkkal küldve az én RMX3263 eszközömről
 
Nazad
Vrh