Prikolice

Ja ih sinoc bas gledao,jel idu u paru ili moze jedna ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Koliko sam zapamtio na sajmu je pronarka oko 16 000. Koliko je ova, ne znam, ali brdo para je 16000 evra, pogotivu ako je vlasnik ostvario povracaj od strane ministarstva.
 
Ako nekoga zanima...
991cc06f8997edffbda3fae6f1459db6.jpg


Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pa nije normalno i zmajevka da kosta po 6000-7000e

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Pocinjem da verujem da je normalno.
Pre neki dan komsija natovario 8t kukuruza u Caprol i na nagnutom mu otpadne tocak komplet sa glavcinom,malo je falilo da prevrne prikolicu. Kad je uzeo da namesta,kaze osovina kao od sira da je pravljena. Dokle god nemogu da kupim Pronar,Farmtech,Brantner,Umegu itd.za mene je Zmajevka br.1
 
Pocinjem da verujem da je normalno.
Pre neki dan komsija natovario 8t kukuruza u Caprol i na nagnutom mu otpadne tocak komplet sa glavcinom,malo je falilo da prevrne prikolicu. Kad je uzeo da namesta,kaze osovina kao od sira da je pravljena. Dokle god nemogu da kupim Pronar,Farmtech,Brantner,Umegu itd.za mene je Zmajevka br.1
E do djavola,pa desavaju se takvi pehovi..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ne znam zaista, video sam oglas na fejsu pa sam postavio ovde, jer su ranije kolege pominjale ovakve prikolice.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Drugar kupio za 2550. Komplet sređena za zrno gaće do krova i rol krov, levi desni rinfuz. Jedino je gibanj, a ne jastuk. Napunio je soje do krova i ostavio kao silos. Lepa je i ona tvoja, samo cena verovatno odbija.
Mene za moju rifuzerku dosta zovu za traktor da vuku, bas zato i pitam za cenu.
Izgleda da cu je na kraju za tu namenu i prodati....
 
Jel radio neko nadogradnju/povišenje Lozničke prikolice 5,5 t.?
Šta bi bilo pismenije,uraditi od drveta ili metalne?
Planiram da dodam još oko 20 cm.
 
Nazad
Vrh