Prikolice

Vreme će pokazati. Eno lik trazi za Utvu fabricko stanje 2000 e fiksno, pa je vrti vec tri meseca na oglasu, nema kupca. Švercer u Bačkom Gradištu traži za Kikindu 4 t 1850e pa je na oglasu već pola godine. Sve ima svoju granicu, tako da ni te Loznice neće biti 3500 ili 4000 e. U selu sam imao dve Kikinde, 3 t za 1500 e i 4 t za 1300 e ali u stanju za remont i sa ulaganjem bi izašle oko ili preko 2000e. Čekam nešto realno da iskoči i u blizini, da se ne vozam par sati da bi video ono sto nece da fotografišu ili kažu preko telefona.
 
Razumem ja tebe u potpunosti s' tačke gledišta kupca.Svi bi mi da kupimo dobro a da bude relativno jeftino što je nemoguća misija pogotovo za traženu robu.
 
Ne kazem da nije bilo jeftinijih prikolica u oglasima ali sve nesto bogu iza nogu, a ja nemam vremena da obilazim, plus sve sto je dobro a " jeftino" to sve nakupci trce da uzmu... I verujem da ce cene jos otici gore, vidi zmajevke 4000-5000kom sve ispod toga krsevi.
Realno ja sam ovu moju cenio nekih 3000e ali covek nije hteo ni da cuje.. Pa mislim onda jeb*s 200e tu mi je u komsiluku pa barem prevoz nije skup izasao me 25e.
Moze da se nadje i jeftinije dobre prikolice po oglasima ali ili nisu kiperke ili bez papira.
 
Kada se odradi ful remont kikindr bude to i preko 2000 evra ali imaš sanduk kao zmajevka, rinfuz, dihtovanje, a ne krparija po orginalnim stranicama.
 
Ispod 2500 nema valjanog remonta. Sad u ovim uslovima ove hiper inflacije, ni 3000 nece biti dosta.
Ako se i dvoumite kupujte, nece biti jeftinije.
 
Znam da sada remont nije jeftin.. Al nemozes mi reci da ti treba za kikindu 2000e da se odradi...za zmajevku ajde al verujem da kikinda ne bi izasla vise od 1000e mislim na sanduk. :D
Ja treba da radim kikindu ako stignem do jeseni, pa cu bas sracunati koliko bi me izaslo.
 
Imam ovakvu Lozničku,87mo godište,stranice dosta tanke i propale mada je stalno garažirana,ona iz 82 sa ravnim stranicama dosta jača,ta prva nosi ladno 6 t suvog kukuruza.
 
Znam da sada remont nije jeftin.. Al nemozes mi reci da ti treba za kikindu 2000e da se odradi...za zmajevku ajde al verujem da kikinda ne bi izasla vise od 1000e mislim na sanduk. :D
Ja treba da radim kikindu ako stignem do jeseni, pa cu bas sracunati koliko bi me izaslo.
Mislio sam na ukupne troškove prikolica i remont. Mada sa sadasnjim cenama materijala nije to daleko od 2000 evra samo za remont.
 
Dubrava 3.5 t nove donje stranice , nov pod lim 2 mm i cevi , gibnjevi sredjeni , farmbanje i instalacija , nove gume, 1600 eura sa rukama majstora( 200 eura) zimus odradio
 
Meni jedna imt jednoosovinka izmakla u ks.Tesko da nadje covek registrovanu i da je normalna cena.Neki stavljaju cenu kao novu da kupujes.
 
Imam ovakvu Lozničku,87mo godište,stranice dosta tanke i propale mada je stalno garažirana,ona iz 82 sa ravnim stranicama dosta jača,ta prva nosi ladno 6 t suvog kukuruza.
Pa mislim da je takvim stranicama boljka sto ih nemozes dobro zastiti ima dosta coskova gde se nemoze dobro ozuljati pre farbanja i onda tu izbija korozija i truli... I na ovoj se na par mesta vidi da ima korpzije na sastavima... To bi najbolje bilo ispeskariti i onda ofarbati
 
Situacija je da se ozulja i zafarba XD.. Malo su glupo odradjene te stranice, nemoz zameniti samo donji deo ako istruli.
 
Tačno,koliko vidim i na ovoj je ojačavan donji deo stranice kod uški za zatvaranje donje stranice,tu je i najveći otpor i voda koja uđe nema kuda da izađe,trebalo bi izbušiti rupe od dole još dok su nove.

Ne znam kako te je prevoz izašao toliko skupo kad si napravio 35-40 km u oba smera bez tereta :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh