Prikolice

Daj neke inf. ako nije tajna. Stanje prikolice, cena, nosivost.
Ja nesto bezim od tih ruskih, i dalje sam u potrazi. Ona koja je u dobrom stanju za realne novce proda se odmah isti dan kada se okaci na oglas.
Hocu da pitam za Kikindu prikolicu 3t kipericu... Da li je moguce da ima jedan list gibnja manje nego sanducarka 2,5t nosivosti?
 
Poslednja izmena:
Узео сам једну од оне две из Гардиноваца слике не могу да ставим јер имам техничких проблема али биће😀Приколица је од првог власника 94-год регистрована,без зрна рђе на шасији,није крива ломљена,(што је код тих приколица мана) итд,гуме три одличне једна лошија,горње странице су дрвене...али једноставно свидела ми се била ми је близу 5000дин сам платио превоз тако да све то кад узмем у обзир јако сам задовољан плаћена је 2500е.Понављам специфичност мог атара ме приморава на њу због широког газа ето то је то...
 
Ovo i mene zanima, kakvo mišljenje imate o ovim prikolicama i koja je po vašem mišljenju jače odradjena.
 
Tih PETOTONKI ima baš dosta u selu, ja sam davno imao jednu trostranu kipericu
Pobeda
Po meni slaba šasija, gume sa više od 8pr nemoguće nabaviti, osovina je od cevi 3,8mm zid i hoće da pukne, sama prikolica je bila 1963g po meni loš izbor!!
One rolnice na obrtnju zapeknu, opet joj ostao centralni šraf u obrtnju, onda kako Bih rekao razvučene joj osovine prednja mnogo napred, zadnja mnogo nazad pa kad je okrećeš pravi 2 traga na samo nek sam se ja nje rešio!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Mala tehnostrojka - Ljutomer
3t nosivost

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mutne su slike, ne mogu da ocenim, vise me podseca na manju i ako su dupli tockovi.
Cini se i stranice da su dublje od fabrickih.
Ova je 4100kg
2645dfd47f08a0cae738a8dadd2d82ae.jpg
a8d1c826731da6c1ef6cb142d62fedab.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ovo i mene zanima, kakvo mišljenje imate o ovim prikolicama i koja je po vašem mišljenju jače odradjena.
Pozdrav...da se ukljucim u temu.Moj komsija ima zastavu 5t, sigurno jedno 20 godina.. Komotno nosi 5.5t a bilo je i vise na njoj. Mislim da su zahvalne prikolice za te pare.
 
Da li znate ko prodaje prepravljene kamionske felne za traktorske prikolice?
Naišao sam samo na jedan oglas,čovek je iz Pećinaca. Da li radi to još neko?
 
Nazad
Vrh