Prikolice

Zmajevka je odavno u pogonu. Ovo je ovozimska zanimacija po preporuci naseg dragog kriznog staba da se izbegava sedenje po kaficima 😁
 
Na prvoj slici taj kao zuto obojen metal,plocica sto spaja 2 pakne i dole taj djavo sto ih siri kad se koci,kako se zove taj vid zastite metala kao ili sta je vec ?.
 
To sve zuto sto vidite to je ocinkovano, a naravno pre toga peskareno. Crna farba je mat, a ispod nje je oxid crvena temeljna.
Svaki detalj prikolice je rasklopljen i ispeskaren. Ovo je mala prikolica 4 t, u srzi Dubrava. Cekam stranice da mi Kosanovic uradi pa da ih montiram. Prikolica ce po najvise sluziti za rifnfuz semena soje, da se u nju natoveri cisterne za vodu i hemija i naravno da bude prikljucena Zmajevki u transportu.
Kako god da okrenes mala prikolica mi uvek za nesto treba.
 
Vidim na netu ima dosta klipova kako sam raditi cinkovanje pa reko sta ja znam mozda i sam radis,izgleda to dosta dobro kod nekih,kao kod tebe isto.
 
A daa se izguglati, ne znam ime firme.. Ne znam cenu, ali nije jeftina, ako sam dobro zapamtio oko 250 e... Polovne su i po 150,ali sve imaju manje ili više lufta na rudnici, većina ih je peglana ili čak se ne potrude da ih isprave, čaure treba zameniti gde dođu bolcne... Ja sam sebi tražio polovnu pa odustao.. Produžiću ovu što imam..
 
Nazad
Vrh