Prikolice

Osovina kod mene je od velike zastave 5,20 100ks gume 20x8,25(mozda 20x9,00 nesecam se ali prikolica mi je u komsiluku mogu da proverim,prikolica je izradjena za komsiju)vuce je univerzal 445 bez DW.na prikolicu je tovareno najvise 10m3 drva (cerovina bukva)obicno vozi 8m3)dimenzije 2x3,5m pritom slepa jos jednog univerzala sa oko 8m3 de sam nemoze da izadje.
 
Ja to razmisljam za zetora,diferencijal od zastave samo zeko je brzi na kardanu preko menjaca nego ferdzo,treba mi sto spori dif. ili da usklađujem lancanicima,ja bi stavio 6 50 16. ima li razlike u tim zastavinim po brzini?
komsiji sam na ferdzu namestio kardanku od 509 kultivatora sto posto usklađeno,a probo je komsija na novijeg ferđu slajfa prikolica verovatno je u tanjirastom zub vise manje.
 
Da li je neko probao da registruje prikolicu koja je ručni rad sad po ovom novom što može da se registruje uz dva svedoka bez računa?
 
Jeste taj je al sad prvi put cujem da ima i spori i brzi.

- - - - - - - - - -

Da li je neko probao da registruje prikolicu koja je ručni rad sad po ovom novom što može da se registruje uz dva svedoka bez računa?[/QU Prikolica mora da ima plocicu sa karakteristikama drugacije nemoze
 
@mikser gde ima ovaj dif za 3x manje para :osmeh:?

I da pitam kineza koliko je unutrasnje rastojanje izmedju dobosa, po secanju otprilike, ne mora bas da meri kod komsije :ppozdrav:.

m8coeu.jpg
 
Ima kod nas na otpadu naiđe,a i neki dan mi dava covek u bg na otpadu za 70e,al nebih sa prikolicom.
dok nabavim računacemo prenos.
A evo ga jedan i kod montoje iznad na slici u daljini:osmeh:
 
Nazad
Vrh