Prikolice

Molim vas da mi kazete ko je proizvodio prikolice kao ovu moju??? Interesuje jednog mog prijatelja izgubio dokumentaciju za nju pa mu sad trebaju neki osnovni podaci... Ko je proizvodi i kako se zove.. Kod mene u saobracajnoj pise samo MIK kao da se tako zove...

IMG1407.jpg


Evo o kojoj prikolici je rec... Hvala unapred....
 
Ja sam bio 99% siguran da se proizvodila u Makedoniji tako sam i rekao tom mom prijatelju ali on hoce da saznam kako se zvala fabrika u kojoj se radila.. I dal je moguce da se prikolica jednostavno zove MIK....???? :sta:
 
32870 ili 32270 sa dimenzijama 90x50x17 međutim u katalozima nigdje ne mogu da nađem ovakav ležaj, pa nisam sad ni siguran da li je majstor to dobro izmjerio.

Mislim da će pre biti 30210. Jer širina 17 ako se dobro sećam je za 30210. Da ne surfam sad.... Sve u svemu 32870 ili 32270 sigurno nije. Lepo ti ostatke ležaja ponesi sa sobom i daj prodavcu da vidi o kom ležaju se radi ( inače univerzalan je ležaj ) i nema zime za Eskime!
Evo ipak sam malo surfnio i bio sam relativno upravu. 17mm je širina spoljasnje košuljice za ležaj 30210.
http://www.zivko.co.rs/index.php?pid=2119&o1=Konusno-valjkasti ležaji&o2=Milimetarskih mera
 
Poslednja izmena:
- - - - - - - - - -

Od nedavno i u Somboru...
fotografija0315.jpg
[/IMG]
fotografija0316.jpg
[/IMG]
Šasija pocinkovana, trostrani kiper, 10t.,.......cena sa PDV 12600
 
Nazad
Vrh