Priključci, strojevi i mašine "made by savoris"

33vc6yx.jpg
savoris kako da napravim povrat za ulje :osmeh:
ee , vidio sam , dobro je da si uspio , bar donekle

vitlo izgleda lijepo radi
 
za taj traktor neznam :sta: valjda će neko iskusniji da ovdje odgovori

a evo danas sam se i ja malo zanimao pošto je vrijeme loše i nije za rada nigdje u polju

evo slike , kasnije ću da vas smaram tekstom

image096b.jpg


image095k.jpg


image094j.jpg


image097ix.jpg
 
Kako ti se T40 ponaša u šumi?

Ajd usput, znas li posto su drva inače (jel i ti prodajes?)? Čuo sam da su one veeelike klade nešto jeftinije od bukovine rezane na metar, al nisam to do sad kupovao. Pošto su kod tebe drva i šta imaš od drva?
 
ma meni u žitotu nikad nije bila frka
drva ne prodajem krajnjim kupcima jer me iznerviralo nekoliko idiota , poznato je da mi je kratak fitilj a ne plaća mi se za svokoga koga odlupam 400km

ja prodajem šverceru , švercer prodaje dalje i ja miram , radim samo sa jednim čovjekom i nemam nikakvih komplikacija , meni malo manje para a manje i brige :ppozdrav:
 
@savo dobar ti ovaj veliki rus, prosle godine je jedan isao pored moje sume po blatu, cudo je napravio, jedva sam prolazio posle toga, najgore odrade sumu a ja posle mogu da se slikam, sa budakom...
 
pa zato ja i držim samo ruse , ja sam taj koji zadnji prolazi putem :osmeh: i meni je budak dopizdio
prvo sam imao samo vladimirca i nisam imao nikakvoga iskustva , smijali su mi se oni sa malo većim i jačim traktorima kada razvale i ja odmah pitanje ''koji traktro je najsposobniji u blatu?''
e sada je drga priča , sada ti isti što su mi se smijali nekda i mole da ne idem po blatu , a meni svejedno :svinja:
 
Pozdrav!
Imam dva diferencijala od 123-ojke.Treba li unutra šta prepravljati i kako napraviti svrdlo.Ako imaš u blizini nekog ko je to pravio slikaj pa pošalji ako možeš.
Sto se tice svrdla, ja imam ideju za jedno manje svrdlo.
moze da se napravi od rasipaca djubreta (ciklona).
skine se korito, a ostaju ram i kuciste s tim sto kuciste treba okrenuti na dole i navariti spitalu na donj kraj osovine...
mislite o tome?
 
Savo jel ti nisi imao MTZ a ne t40.Citao sam postove na nekom sajtu misli da je Hrvatski nesto mi nije jesno kako si pisao da t40 nema trostepenu redukciju prednje vuce.Moguce je da neke serije imaju a neke nemaju.Moj ima da motaju samo zadnji ili kombinovano tj da automatski ubaci kad proklizi i prednju i konstantno ukljucene obe.Pisao si nesto u vezi sa gumama pa kao kida se diferencijal bla bla tj jedu se gume neznam sta tacno.
 
Savo druze,napravio sam kalem sve to lepo spojio.Interesu je me vesanje kako to odraditi,nesto sam gledao miclim da mi je preslabo hteo bih da se oko toga posavetujem i eventualno videti neku sliku .sutra slikam ovo sto sam do sada uradio.
 
da li je ovo resenje

a ovo ce biti kocnica koja ce na onom manjem zupcaniku da upire.

molim tvoje sugestije i pomoc,a da kupio sam novi lancanik onaj mali pogonski,mislim da je dobar,kupljen u rumu za 800 dinara,pozdravljam te druze
 
baš sam bacio oko na njega zombi , možda odem da pogledam i vidim o čemu se radi

@krajišnik
ja imam i MTZa i LTZa pa te to vjerovatno buni , pročitaj malo detaljnije moje postove
neznam šta ti nije jasno ?

@zoran frenki
baš ona slika koja je bitna je u maloj rezoluciji i ništa ne vidim , stavi veću sliku
 
Nazad
Vrh