Priključci, strojevi i mašine "made by savoris"

Samo ako moze da se ugradi neki veci bar duplo veci od sadasnjeg snaga jedno 15%
 
razmišljao sam i o terencu (ustvari on mi i jeste osnova za razmišljanje) ali se javljaju novi problemi , a to je isplativost samogradnje
samo za dva diferencijala ljudi traže oko 1000km , mnogo , pa sabiraj još milion komplikacija

onaj zeleni čudni traktor što sam postavio slike se cijeni nekih 3300e a ipak se radi o fabričkoj dobroj mašini , sve što bih pravio vjerovatno uz sve troškove da bi dotaklo tu cijenu

a onaj ISUZU što stoji na ulazu u BN je udaren u prednju glavčinu , tako da je prednji diferencijal završio svoju karijeru

Svasta, a fakat sam mislio da se radi o starom Pajeru, al nije bitno, on je otpisan. Mozes li kako prodati svog T40 za te pare (mislim da mozes dobiti 3300E, ima on i utovarivač) i odmah kupuj ono zeleno čudo, nema teorije da za te pare napraviš vozilo od nule. Sem toga, kao što i sam kažeš, ipak je to fabrička mašina, ne može se tako nešto napaviti kod kuce. Ako mozes odnekud izglaviti pare, to bi ti bio najbolji izbor.
 
DRMR Savo niko ne osporava vase znanje i umece da se snalazite i napravite cuda. To samo neki nevrni Tome misle tako o vama. Imate nasu podrsku za sledeci projekat. Mali problem mali cekic veliki problem veliki cekic.:ppozdrav:
 
E moj Savo,
pa za čega stiji potpis ispod tvog posta.I čovek je mašina i samo treba prema svakom isto postupati i problem rešen!
 
Ko tebe sme druže moj da dira? Deder kaži samo, ima omak da mu udelim jedan počasni Ban...::super::
 
Nazad
Vrh