Preporuči film

Гледао синоћ у Арени синеплексу Fast 7, доста солидан филм..... највише ми се крај свидео, посвећен трагично настрадалом Пол Вокеру, док се још снимао филм...добро су га осмислили....
 
Ja ga sinoc odgledao na netu. Nema prevoda, nije HD i ima delimicno mesanje zvuka(cas jace cas slabije) ali to mi je bila jedina mogucnost da ga odgledam.
Mislim da nece biti vise nastavaka osim ako ga ne urade za Tokyio Drift.
Sam film je veoma dobar i odlicno su odradili ubacivanjem Jasona Stathama u ulozi glavnog negativca. Slazem se sa Galicijem. Skroy dobar kraj posvecen Paulu.
 
Pogledajte film Katanac za bol (Hurt Locker) mene je odusevio,od komedija sve sa Lesli Nilsenom .
Snec,Dve cadjave dvocevke,Apokalipto(Mel Gibson rezija),Vojnicina i umalo da zaboravim ruski film ako se dobro secam zove se Rat.
 
Dajte preporuku za neki dobar film. Nebitno da li je nesto starije ili novije. Odgledao bih par komada tokom ovih kisnih dana koje najavljuju :osmeh:
 
Има ли где да се скине двд филм "Boyhood" са домаћим титлом.
 
Skines film preko torrenta, I pustis preko Bsplayera koji sam nadje raspolozive prevode na jezicima koje odaberes I samo ga skines preko plejera I uzivas u filmu :D

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Jedan mali savet sa kojim sam ja imao muke... Ako nece player da ti ucita prevod, samo preimenuj prevod fajl da se isto zove kao i film, znaci totalno isto i stavi ga pored filma i kad pustis film, bez problema ce ti se ucitati prevod. To isto vazi ako pustas na TV preko fleske..
 
Skines film preko torrenta, I pustis preko Bsplayera koji sam nadje raspolozive prevode na jezicima koje odaberes I samo ga skines preko plejera I uzivas u filmu :D

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
Не знам ја то како то преко торента. Ја имам у кући ДВД плејер и хоћу да нарежем филм на ДВД и да сви у кући гледамо на ТВ. Да не улазимо у оф топик, нека ми неко на ПП да адресу тог торента и упутство за скидање. хвала

- - - - - - - - - -

Нико ништа. Погрешан форум за та питања.
 
Ma nije al ajd prvo skineš i instaliras recimo Bittorent to je programčić za skidanje filmova sa torenta ondak onda torent serčer ukucaš šta ti se ište pa ti izbaci šta je našao i uvek biraš onaj sa što većim seederima taj otvoriš pa klikneš na download torent i to ti skine adresu na komp (u folder gde si namestio da ti skida sa enterneta) klikneš na tu adresu i on oma ubacuje u program za skidanje (u ovom slučaju bittorent) i ti gledaš kako skida samo treba obratiti pažnju na kvalitet snimka npr dal ga snimo u bioskopu ili tako nešta
Nadam se da ti je skoro pa jasno ako nije i skroz ::super::
 
Ma nije al ajd prvo skineš i instaliras recimo Bittorent to je programčić za skidanje filmova sa torenta ondak onda torent serčer ukucaš šta ti se ište pa ti izbaci šta je našao i uvek biraš onaj sa što većim seederima taj otvoriš pa klikneš na download torent i to ti skine adresu na komp (u folder gde si namestio da ti skida sa enterneta) klikneš na tu adresu i on oma ubacuje u program za skidanje (u ovom slučaju bittorent) i ti gledaš kako skida samo treba obratiti pažnju na kvalitet snimka npr dal ga snimo u bioskopu ili tako nešta
Nadam se da ti je skoro pa jasno ako nije i skroz ::super::
Снашао сам се. Хвала
 
За све оне који нису гледали филм Watchmen топла препорука. Филм је о супер херојима, али није попут Марвелових Осветника, Гвозденог човека, Капетана Америке, Хулка и шта ти ја знам, филмови који за циљ имају да згрну лову, априча танка да тања немож бити. Много је мрачнији и има у свему томе и скривену поруку...Вреди га одгледати...
 
По мени много бољи филм од Острва је Капија Анђела (Придел Ангела 2009). Волео бих да га одгледаш и да кажеш свој утисак. Има на интернету са преводом. Мене је филм одушевио.
 
Одгледао сам филм и добар је али Острво ми је ипак бољи...
 
Za one koji misle da Rusi ne mogu napraviti vrhunski ratni film sa scenskim efektima... toplo preporucujem film Staljingrad. Film je remek delo. Bilo bi odlicno kada bi skinuli sa torrenta film zbog vece rezolucije, cak se i prevodi mogu naci po netu.


 
Nazad
Vrh