Preporuči film

Ee super radi na ubioskop.com :osmeh:. Ma kakvi bas juce ubacio novu javu, nije mogla tako brzo da ostari haha :D
 
Znam video sam to, pre pustanja filmova uvek trazi run java ..:cool:.. Pusticu sada da ocita, pa sutra gledam, sada je trenutno aktuelno ''vampiri'' tj. the Vampire Diaries prva sezona. Gledam na serijex.com...
 
Ja nisam znao da se sme postaviti link gde gledamo fimove,inace bi odma okacio Filmoviziju i Kinoteku kao po meni najbolji.
Na filmoviziji ste mogli gledati Hobbit 3 jos pre nedelju dana mislim ,samo sto nije bio kvalitetan snimak.Sad ima prevod +dvd kvalitet.
Inace kakvi pirate bay i ostali ,pa da imam 500 mb internet ,nikad ne bih skidao filmove,odem na neki od gore dva pomenuta sajta i kliknem na film koji hocu da gledam,inace retko kad kod njix nesto nema.
 
Mogu slobodno da se kače linkovi.Već dugo gledam on line filmove ne skidam ni jedan jer nema potrebe za time.
 
Ja imam 5mb/s protok i nece da pusti film, premotavam ga do tamo gde je ''ucitao'' i samo stoji slika! Ne znam koji mu je! Probao na dva filma, sad cekam jos 11 min. da ucita pa da vidim!
 
Nazad
Vrh