Preporuči film

Danas ima neke smetnje.Kod mene takođe koči i izbacuje.Brzina 10mb/s.
 
A zanimljivo je i to da za vecinu serija nema prevod i fali dosta epizoda.

Bolje je skinuti sa interneta i gledati u full kvalitetu i skinuti titl sa 5 zvezdica , nema kocenja nema nicega.
 
Ko ima dobru vezu sa netom može da pogleda sajt jagledam.com.
 
Ovo je nešto slično, nema mnogo priče ali su snimci (oko 50 minuta i ono malo kasnije je dobar prikaz žurbe)

Ovo su samo kratki prikazi filmova, vredi skinuti što kvalitetnije snimke. Može se gledati i online, ali su snimci čisto smeće.



 
Вероватно сте гледали филм, али они који нису топла препорука.Одличан филм...

- - - - - - - - - -

па шата ако нема превод на попкорну.Можеш сам да га убациш.Поента је само видети када хоећш да гледаш филм колики ке однос сидера и личера....ако има више сидера и са нетом од 5 мбт/с се може гледати све у 720п резолуцији.

Слика интерстелар филма и у десном горњем углу стоји жути кружић и однос сидера и личера (сидер онај који ти посуђује прзину, личер који црпи. Однос мора бити у корист сидера. Што је више њих већа је вероватноћа да ће се филм очитати (скинути) максималном брзином).
А што се тиче учитавања свог титла, када се покрене преглед фима, имаш опцију као облачић у доњем десном углу, е ту кликнте на кастом титлове и убаците своје скинуте са нета...ништа лакше....

popcorn-time.jpg
 
Поступак за додавање титлова својих у било који филм на покрон тајму....
Кликне се на облачић, изабере се опција прилагођено (ако је мени на српском) или custom на енглеском и учитате титл који сте пре тога скинули на десктоп или на неком другом месту, наравно распакован из РАР формата или ЗИП-а...
popcorn-time-3.jpg


Такође на овој слици се у десном горњем углу види којом брзином ва се скида филм, колико је преостало времена за скидање истог....Попкорн тајм ради као и клсичан торент скидање што у ствари и јесте само што ви можете директно да гледате филм или серију док код скидања филмова са отернт сајтова немате ту могућнсот и исто вам се своди, ако имате сидера скинућете филм за сат, два или 5 минута зависно од бризине нета, ако их нема скидаће те га и по пар дана...

popcorn-time-1.jpg


- - - - - - - - - -

Морали би сте ме измислити:osmeh:
 
U ovom trenutku možete da budete bilo gde, da se bavite se bilo čim. Umesto toga sedite sami za računarom. Šta nas to sprečava da radimo šta želimo, da budemo gde želimo da budemo? Svakog dana se budimo u istoj sobi i pratimo isti put, da bismo živeli isto kao i prethodnog dana. Nekada je svaki dan bio nova avantura, a onda se sve promenilo. Pre se činilo da vreme ne postoji – danas se čini da ga nema dovoljno. Znači li ovaj način života da smo odrasli, da smo slobodni? Jesmo li zaista slobodni? – počinje on priču u u svom kratkom filmu

https://www.youtube.com/watch?v=auLKbhiSHLE
 
Nazad
Vrh