Preporuči film

Ne nego je stvar da neke reci ne kapiram, inace ne mrzim ni hrvate ni dalamatince.... Sada pisem i nikada vise:JA ne mrzim ni hrvate ni dalmatince, nisam nacionalista. ende. tacka . kaput.!!!
 
Ne nego je stvar da neke reci ne kapiram, inace ne mrzim ni hrvate ni dalamatince.... Sada pisem i nikada vise:JA ne mrzim ni hrvate ni dalmatince, nisam nacionalista. ende. tacka . kaput.!!!
За оне који можда прочитају ову поруку а не знају.
Националисти не мрзе друге народе већ цене, поштују и воле свој!
Ништа лично @jugi, у овој земљи а и у целом свету је тренд да се ствари приказују и зову онако како нису.
 
Kako god, moje reci ko shvata i razume shvatice i razumece, ko nece ne mora :osmeh:
Cenim volim i postujem svoj narod Srbije ali narod, bagru huligane tajkuncice i slicne ne.
 
Moj komentar izazva pometnju.nisam ni ja mislio ništa loše samo su mi zanimljiviji crtani kad pričaju Dalmatinski
 
Моћни дензел, побио глупе русе.. ЦИА против КГБ и наравно добри момци увек победе...Филм је добра до пред крај, када почиње америчко просеравањееее....
 
Jeste, tako oni nas vide (Ruse ali u njihovima očima smo mi Rusi), kao zlikovce, primitivce, pijanci i kriminalci. Tako se pravi svest ljudima u glavi da bi na kraju rekli: nije ni šteta uništiti ih. Pri čemu ne pričam o filmu.
 
Pored Rusa I Srbi su dezurni krivci u zapadnim filmovima. Pomalo mi bivaju odvratni.
 
Ljudi,pa neće Ameri sebe nikada da predstave kao negativce...Oni su najpametniji,najbolje naoružani,nepobedivi,itd.itd.,i što je najgore,još i "pravedni".
A neprijatelji (da ne nabrajam) su uvek više ili manje retardirani.
 
Mešavina "2 čađave dvocevke " i " Mamurluk-a"

[video=youtube_share;TSAMhY0jCdQ]http://youtu.be/TSAMhY0jCdQ[/video]
 
Nazad
Vrh