Preporuči film

Problem je što će to doći i u Srbiju. Pre ili kasnije će biti zakonom kažnjivo pedera nazvati izopačenim bolesnikom, a u suštini to jeste... Jer Biblija, Božja reč, to potvrđuje.
 
Operation Rogue(2014) Ko voli borbu sa teroristima ovo je dobar film... Inace One gajeve i slicne filmove ni pod razno ne gledam! Da je bog stvorio adama i stevu pa da covek razmisli a ovako stvorio adama i evu mamu i tatu itd....MEni se recimo svidja Bitka za staljingrad ili lenjingrad to je film ipo :)
 
Priča o jednoj violini i njenim vlasnicima koja se proteže kroz 3 veka:

[video=youtube_share;3feDUcDRNAg]http://youtu.be/3feDUcDRNAg[/video]
 
Drugari, imam jedan problem filmovizija ne radi ili koci strasno... infopult ima limitiran iznos filmova a to je dva dnevno, pronadjem ja film The Gendarme Gets Married (196:cool: - Comedy Online - Filmovi.Infopult.netpustim ga kad ono vrti vrti i nista, pokrenem opet reload a ono niti hoce da pusti film niti preko celog ekrana, nikako ja opet reload ono pise limited isteklo vam vreme!!!::jako_besan::, onda odem do Ifilmovi, a ono pre cu ja da se otelim nego sto ce se kod njih pustiti film.... Znaci ove nove komedije su kao sahrane, mene zanimaju stariji filmovi kao zandarmi san tropea gde je glavni glumac luis de funnes .... pomoc???? PS: Brisanje istorije i slicno ne pomaze...
 
Kako je u pitanju sajt koji se bavi piraterijom i uglavnom spamovanjem korisnika, nije ni čudo da ne radi. Ja sam se registrovao na Crnu berzu i odatle pruzimam torente. Ima svega, obavezni su da uz film postave prevod, i sve ide glatko.
 
<p>
Nigde na toj crnoj berzi nisam video da ima listu filmova?<br />
A serije sam nasao na: serijex.com i trenutno gledam the walking dead super serija :D steta sto ima samo 5 sezona, valjda ce biti nastavka...</p>
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna gde ima ledeno doba 2 sinhronizovano na srpski za gledanje?? Ne na hrvatskim, nego srpskim sihronizovanjem???
 
Nazad
Vrh